کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما نایب قهرمان آسیا شدیم و 6-7 قهرمانی بدست آوردیم اما خیلی ها تلاش می کنند که پرسپولیس به نتیجه نرسد.
به گزارش ایلنا، سیدجلال حسینی پس از شکست مقابل نفت مسجد سیلمان اظهار داشت: بازی خوبی خوبی بود، حریف دفاعی بازی کرد، روی ضد حملات موقعیت داشت و روی یک ایستگاهی به گل رسید. موقعیت های زیادی داشتیم، یک وقفه ای ایجاد شد، برخی از بازیکنان ما از تیم ملی بازگشتند و این برای ما ناهماهنگی به وجود آورد، باید بیشتر کار کنیم. 
وی ادامه داد: شرایط زمین بد است، در یک روز 3 بار به ما می گویند بازی کنسل می شود و بعد می گویند برقرار است، این اتفاقات به پرسپولیس ضربه می زند. کسی نیز جلوی این مسائل نمی تواند بیایستد.
حسینی در خصوص تشویق برانکو و انتقاد از کالدرون به عنوان بزرگتر تیم در آزادی گفت: همه بازیکنان باید بیشتر تلاش کنند تا تیم بهتر شود. همه ما باید بیشتر تلاش کنیم تا بهتر بازی کنیم. آقای کالدرون خیلی تلاش می کند، تجربه زیادی دارد و باید بیشتر تلاش کنیم.
وی در خصوص بحث اعتصاب تصریح کرد: بحث اعتصاب نیست، ما از سال گذشته طلب های زیادی داریم. اگر کسی حرفی نمی زند به این معنا نیست که کسی طلبی ندارد. فقط آقای انصاری فرد در این مورد سخن می گوید. این مشکلاتی است که برخی از دوستان به وجود آورند و خیلی راحت هم رفتند، مشکلاتی که الان داریم بیشتر از چیزی است که بقیه فکر می کنند. 
حسینی ادامه داد: داوری امروز خیلی بد بود. تیم حریف بسیار دفاعی بازی کرد و داور روی اعصاب بازیکنان ما بود. 
وی در خصوص اینکه پرسپولیس در 11 هفته 4 باخت کسب کرده گفت: تلا ش می کنیم که بهتر شویم،باید بیشتر تمرین کنیم. ما نایب قهرمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار