فرمانده کل سپاه با بیان اینکه همه امکانات سپاه برای بازسازی، ترمیم، مرمت و تجهیز خانه های سیل زدگان بسیج می شود، گفت: تا آخر پای مردم سیل زده ایستاده ایم و تا بهبود شرایط این مناطق اینجا را ترک نمی کنیم.
به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر حسین سلامی در جریان بازدید از مناطق سیل زده شرق هرمزگان اظهار داشت: متاسفانه به دلیل اینکه سیل، سیل عظیمی بوده و داخل خانه ها وارد شده و خانه ها پر از گل و لای است؛ مردم تقریبا از خانه هایشان کوچ کرده و داخل چادرها زندگی می کنند.
وی افزود: با بارش های مجدد چادرها خیس می شوند؛ شب ها سرد است و خانواده ها دچار اضطراب و نگرانی هستند و شرایط بالفعل مناسب نیست و نیاز به کمک های اضطراری و فوری برای اسکان موقت وجود دارد.
فرمانده کل سپاه در ادامه اظهار کرد: در عین حال بایستی شرایط را برای یک زندگی دائمی خوب فراهم کنیم و فعلا به فضل الهی امدادرسانی جریان دارد و همه دستگاه ها بسیج شده اند و وظایف خود را به خوبی انجام می دهند.
سرلشکر سلامی عنوان کرد: نیروی دریایی سپاه، پایگاه دریایی جاسک، سپاه امام سجاد(ع)، گروه های جهادی ، ارتش و سایر نهادها در حال خدمت رسانی هستند اما به نظر می رسد که باید یک کار خیلی سریعی انجام شود و بعضی روستاها جا به جا و در نقطه جدیدی ساکن شوند.
وی تصریح کرد: ان شاءالله به سرعت دولت محترم اعتباراتی را که باید تخصیص دهد برای ساخت خانه های جدید را تخصیص دهد و دستگاه های مختلف که ذی نفع هستند مشارکت کنند و ما هم به عنوان سپاه همه امکانات مان را برای مشارکت در ساختن خانه های جدید یا ترمیم و مرمت خانه های آسیب دیده و تجهیز خانه هایی که اسباب و اثاثیه شان دچار آسیب شده بسیج می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار