وزیر کشور مطرح کرد:محدودیت دارویی و تجهیزات در کشور نداریم، ولی باید مردم برای کوتاه شدن دوره بیماری با ما همکاری بیشتری کنند.
به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی با اشاره به ایجاد محدودیت برای تردد در کشور بیان کرد:امروز درباره برخی محدودیت های تردد مردم در هیأت دولت موضوعی مطرح شد و رئیس جمهور درباره اجرای این پیشنهاد دستورات لازم را صادر کردند که البته اساس طرح بر مشارکت مردم خواهد بود. 
وزیر کشور افزود: در همین راستا قرار است مراکز مهم و پرتجمع در شهرها نظیر بوستان ها و پارک ها و همچنین فروشگاه های بزرگ تعطیل شوند، اما فروشگاه هایی که مایحتاج عمومی مردم را ارائه می کنند به فعالیت خود ادامه خواهند داد. مردم باید سفرهای خود را مدیریت کنند تا تراکم ورود به مبدأشان به روزهای آخر موکول نشود که مشکل ترافیکی به وجود بیاید. 
وی ادامه داد: ورودی و خروجی شهرها با جدیت بیشتری کنترل خواهد شد، لذا از مردم می خواهیم که از فردا یا پس فردا که طرح مذکور اجرایی خواهد شد با مسئولین همکاری بیشتری کنند، ضمن اینکه از آنها می خواهیم مشارکت داوطلبانه ای برای موفق بودن این طرح داشته باشند. طول دوره بیماری و میزان خسارت جانی آن بستگی به همکاری مردم با مسئولین دارد. 
وزیر کشور گفت: محدودیت دارویی و تجهیزات در کشور نداریم، ولی باید مردم برای کوتاه شدن دوره بیماری با ما همکاری بیشتری کنند. 
رحمانی فضلی با اشاره به خسارت های اقتصادی ویروس کرونا در کشورمان گفت: مردم باید بدانند که خسارت اقتصادی این ویروس زیاد است که تأثیرات آن هم در اقتصاد کلان است و هم در اقتصاد خرد. با مشارکت خوب مردم، طول دوره بیماری کمتر شود.اگر تمردی از مقررات و وظایف ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار