ضرورت ترویج فرهنگ شهید و شهادت در بین نسل جوانان

شبستان چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۶
غضنفری با بیان اینکه دشمن تلاش دارد اعتقادات جوانان را تضعیف کند، ادامه داد: امروز باید فرهنگ شهید و شهادت در بین نسل جوانان ترویج دهیم.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بوشهر، سرهنگ علی غضنفری، فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی صبح چهارشنبه (۲۰ شهریور) در جلسه هماهنگی برنامه های دفاع مقدس این شهرستان با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس ۲۵۶ ویژه برنامه در سطح شهرستان پیش بینی شده است، اظهار داشت: مهمترین این برنامه ها برگزاری نشست های بصیرتی مردمی، اجرای گشت های محله محور، افتتاح و اجرای طرح های محرومیت زدایی ، غبار رویی قبور مطهر شهدا، برگزاری برنامه های فرهنگی ،هنری و ورزشی، تجلیل از رزمندگان و ایثارگران و اجرای اردوهای جهادی است .
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی بر ضرورت اجرای برنامه های اثر گذار در این هفته در سطح شهرستان تاکید کرد و افزود: در دفاع مقدس با اتحاد و همدلی توانستیم در مقابل قدرت ها ایستادگی کنیم و اجازه ندهیم رژیم بعثی عراق یک وجب از خاک عزیزمان را تصرف کنند .
غضنفری ادامه داد: اگر این تهاجمات در کشوری غیر از ایران بود آنها توان مقابله با آن را نداشتند چون دشمنان و مشاوران رژیم بعثی بارها گفته اند که ایران را ظرف دو هفته تصرف می کنیم اما معادلات آنها بهم خورد .
وی اضافه کرد: بعد از دفاع مقدس رویکرد دشمن به سمت تهاجم فرهنگی رفت و آنها بعد از تحقیق و پژوهش های فراوان به این نتیجه پی بردن که راز موفقیت ایران فرهنگ عاشورا و شهید و شهادت است .
غضنفری با بیان اینکه دشمن تلاش دارد اعتقادات جوانان را تضعیف کند، ادامه داد: امروز باید فرهنگ شهید و شهادت در بین نسل جوانان ترویج دهیم .
پایان پیام/ 647

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار