قاضی ناصر سراج، رئیس سابق سازمان بازرسی کل کشور و مشاور رئیس قوه قضائیه گفت: «مدیرکل یکی از استان ها را بازداشت کردیم، در کشوی میزش مصوبه هیئت دولت بود که به بازرسی کل کشور پاسخ ندهید!»

خبرگزاری فارس - گروه دیگررسانه ها : میهمان این هفته برنامه تلویزیونی دستخط، از سال 58 وارد دستگاه قضائی می شود و با دادیاری و بازپرسی تهران کار خود را شروع می کند. 23 سمت را در 40 سال حضورش در قوه قضائیه تجربه می کند و پرونده های مهمی را زیر دستش داشته است. از پرونده های گمرک فرودگاه تا پارک شهر تهران، بیجه، پرونده مهدی هاشمی و فساد 3 هزار میلیارد تومانی را بر عهده داشته است. آخرین سمت ایشان رئیس سازمان بازرسی کل کشور بود و الان هم مشاور قوه قضائیه است.
یکی از افرادی که فکر می کنم گفتنی های بسیاری داشته باشد و در طول سمت خود به خاطر حساسیت کاری که داشته کمتر صحبت کرده است. اینها مشخصات مهمان ما در این برنامه است. البته اینها بخش هایی از پرونده کاری مهمان ما است که فکر می کنم حرف های گفتنی فراوانی برای ما داشته باشد.
در خدمت جناب آقای ناصر سراج، همان «قاضی سراج» معروف هستم که رئیس سازمان بازرسی کل کشور و مشاور فعلی ریاست محترم قوه قضائیه هستیم.
*سلام، خیلی خوش آمدید.
سلام علیکم و رحمه الله. خدمت شما و همکاران شما سلام عرض می کنم و در خدمت شما هستم.
*شما همواره جزو خوش نام ها بوده اید و پرونده های سنگین به شما سپرده می شد. موقع تغییر شما اتفاقی افتاد که بسیار حساسیت برانگیز شد. شایعه ای که آقای سراج را دارند می گیرند و خودتان هم در جلسه تودیع نرفتید. منشاء این چه بود و بعد از آن هم عکس العملی کوچکی نشان دادید و خبری هم شد.
من حتی نخواستم همان عکس العمل کوچک را داشته باشم، چون متاسفانه در فضای مجازی و ضدانقلاب درون و برون کلاً کارشان همین است. معمولاً انسان های بدنام را نمی کوبند. برای انسان های خوش نام که مطیع نظام هستند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار