افشاگری کیپ تاون علیه استقلال و افتضاح تازه درماجرای پاتوسی

تابناک جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶
حالا مدیران آبی احتمالا توپ را به زمین وزارت ورزش و دولت و کل حاکمیت بیندازند و از طریق کانال های هواداری و فشار تکراری با اسم رمز «تیم حکومتی» دنبال گرفتن امتیازهای جدید باشند تا خود را از زیر بار این ناکامی و بی تدبیری مدیریتی برهانند.

خروج آیاندا پاتوسی؛ بهترین بازیکن  استقلال  در  نیم فصل دوم لیگ برتر هجدهم اتفاقی است که برای هواداران این تیم گران تمام شده و البته در این میان وعده های پوچ و توخالی مدیران این باشگاه در مورد حفظ قطعی این بازیکن، باعث عصبانیت آن ها شده است. 
به گزارش تابناک ورزشی، مقصد قطعی پاتوسی هنوز مشخص نیست، اما این بازیکن به احتمال بسیار در مسیر انتقال به بنی یاس امارات که تحت هدایت وینفرد شفر، سرمربی فصل گذشته استقلال است، قرار بگیرد. موضوعی که باعث افزایش بیشتر خشم هواداران استقلال شد.
نخستین بار علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال که مسئول مذاکره با پاتوسی برای ماندن در استقلال بود ، روی خط زنده تلوزیون اعلام کرد که شفر پاتوسی را نمی خواسته! البته او در کنار نام پاتوسی، نام ایسما و منشا را به عنوان بازیکنانی که شفر خواهان آن ها نبوده، آورد در حالی که بعد ها ویدئویی از صحبت های خطیر در میان هواداران استقلال منتشر شد که او مدعی شد، منشا با نظر مستقیم شفر به استقلال آمده است. بهرحال خطیر کسی است که اولین بار نخواستن پاتوسی را مطرح کرد.
شفر نخستین بار در تاریخ ۱۴ بهمن، پس از اولین حضور پاتوسی در تمرین استقلال، درباره او صحبت کرده بود. سرمربی وقت استقلال در اظهاراتی که داشت می گوید که فیلم بازی های این بازیکن را دیده و عملکرد او را بررسی کرده و ابراز امیدواری کرد که پاتوسی هرچه زودتر با شرایط ایران تطبیق پیدا کند. همچنین در تصاویری هم که از اولین حضور پاتوسی در تمرین استقلال منتشر شد، سرمربی وقت استقلال برخورد گرمی با بازیکن جدید تیمش داشته است.
صحبت های دیگری که شفر پیش از بازی های بعدی استقلال انجام داده، حداقل نشانی از ...

سرخط اخبار