سپاه و ارتش ید واحده برای حراست و دفاع از انقلاب اسلامی و ملت ایران هستند

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲
فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: امروز سپاه و ارتش به مثابه ید واحده و بازوی قدرتمند نیروهای مسلح برای حراست و دفاع از انقلاب اسلامی و ملت ایران هستند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز و  به نقل از روابط عمومی سپاه فجر،  سردار سید هاشم غیاثی با تبریک فرارسیدن بیست و نهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: امروز و به برکت انقلاب اسلامی ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرتمندترین و مستقل ترین نیروهای نظامی در منطقه و جهان است و این قدرت روزافزون از روحیه انقلابی پرسنل و ولایتمداری کادر جهادی این نیرو سرچشمه می گیرد. 
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه خودکفایی یکی از مهم ترین نقاط قوت یک نیروی نظامی در جهان امروز است، گفت: تلاش افسران و نخبگان جوان ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای خودکفایی به ویژه در زمینه طراحی و ساخت سلاح ها و تجهیزات دفاعی به الگویی برای ارتش های جهان اسلام تبدیل شده است. 
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد علی صیاد شیرازی گفت: این شهید بزرگوار شاخص و نمونه عینی نیروهای مومن، انقلابی و ولایتمدار در ارتش جمهوری اسلامی ایران است و بهترین الگو برای افسران جوان این نیروی انقلابی برای خدمت خالصانه و سعادتمندانه در دنیا و آخرت است. 
دیدار فرماندهان نیروهای زمینی ارتش وسپاه + عکس
برگزاری رزمایش مشترک نیروهای دریایی ارتش و سپاه با عمان
ارومیه| ارتش دوشادوش سپاه آماده دفاع از کشور در مقابله دشمن است
سردار غیاثی با بیان اینکه ایجاد شکاف و اختلاف بین نیروهای مسلح همواره یکی از محورهای مورد طمع دشمنان انقلاب اسلامی بوده است، گفت: تلاش دشمنان انقلاب اسلامی برای ایجاد شکاف و اختلاف همواره محکوم به شکست است و امروز سپاه و ارتش به مثابه ید واحده و بازوی قدرتمند نیروهای مسلح برای حراست و دفاع از انقلاب اسلامی و ملت ایران ...