گفتگو با معاون انجمن دوستداران طبیعت اتریش درباره تعاملات گردشگری بین ایران و اتریش، گفتگو با هادی آفریده درباره انحصاری شدن سینمای مستند در شبکه مستند تلویزیون، گفتگو با اکبر اکسیر درباره تاثیر نشان درجه یک هنری در افزایش حقوق هنرمندان از جمله اخباری است که امروز در سرویس فرهنگی خبرگزاری ایلنا منتشر شده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا، گفتگو با معاون انجمن دوستداران طبیعت اتریش درباره تعاملات گردشگری بین ایران و اتریش، گفتگو با هادی آفریده درباره انحصاری شدن سینمای مستند در شبکه مستند تلویزیون، گفتگو با اکبر اکسیر درباره تاثیر نشان درجه یک هنری در افزایش حقوق هنرمندان، توضیحات علیرضا قربانی درباره آلبوم مشترکش با همایون شجریان، اقدام یوتیوب در حذف فیلم رستاخیز از سایت خود، انتخاب برندگان جایزه شعر فوروارد و برگزاری برزگداشت ضیاء موحد روز دوشنبه (بیست و نهم مهر) در سرویس فرهنگی خبرگزاری ایلنا منتشر شده است.
تنش میان ایران و آمریکا رسانه های اروپا را تحت تاثیر قرار داده
معاون انجمن دوستداران طبیعت اتریش با تاکید برآنکه هر کس باید با سفر به ایران تصویر ذهنی خود درباره ایران را بسازد، گفت: ایران کشوری رنگارنگ است و بازهم نیاز است تا به دیدن خود و سفر در ایران ادامه دهم.
نباید شبکه های تلویزیونی را خالی از فیلم مستند می کردند/ انحصاری کردن سینمای مستند به یک شبکه غلط است
یک مستندساز ضمن بیان اینکه ۸۰ درصد تولیدات شبکه های بین المللی را فیلم های مستند تشکیل می دهد، گفت: اکنون بیش از ۹۰ درصد تولیدات تلویزیون ایران از درام های داستانی تشکیل شده که نشان از تفاوت دیدگاه ما با کشورهای خارجی است. آنها می دانند که برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار