مهاباد- ایرنا- معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، هفت سری جهیزیه از طرف سپاه به نوعروسان نیازمند این شهرستان اهدا شد.

سرهنگ پاسدار عباس محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این جهیزیه ها شامل ۱۰ قلم وسایل اساسی زندگی مانند یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، فرش، جاروبرقی، ظروف آشپزخانه، ظروف نسوز، سری کامل قاشق و چنگال، پتو و ظروف غذاخوری است که از سوی قرارگاه محرومیت زدایی حمزه سیدالشهداء تهیه شده است.
وی افزود: یکی از برنامه های سپاه در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب، تلاش در جهت ترویج ازدواج آسان و کم کردن هزینه های زندگی برای زوج های جوان است.
معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه با تاکید بر تسهیل ازدواج جوانان در جامعه اضافه کرد: ارگان های مسوول سپاه در تلاش است تا در جهت نهادینه کردن فرهنگ ازدواج های آسان به منظور حل این مشکل در جامعه گام های موثرتر و اساسی برداریم.
وی ادامه داد: ۶۰ بسته لوازم التحریر نیز توسط حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی سپاه اشنویه تهیه و بین دانش آموزان بی بضاعت مدارس "قلاتیان"، "تاچین آباد" و "سیدآباد" این شهرستان توزیع شد.
سرهنگ محمدی گفت: ۲۵ برنامه فرهنگی و اجتماعی گرامیداشت هفته بسیج امسال در این شهرستان با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برای مقابله با سرایت ویروس کرونا و حمایت از آسیب دیدگان تدارک دیده شده بود.
وی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه مجازی از دستاوردها و فعالیت های بسیج، تقدیر از مدافعان سلامت و خانواده های شهدای سلامت، استفاده از ظرفیت و پتانسیل بسیج جهت طرح ازدواج آسان، برگزاری میز خدمت از جمله برنامه های اصلی در این ایام بوده است.
وی با اشاره به ادامه کمک های مومنانه در هفته بسیج افزود: تاکنون چهار هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی با هزینه بیش از ۲۰ میلیارد ریال بین نیازمندان توزیع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار