احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و از جمله معترضان به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون گفت: اسناد و مدارکی مبنی بر تخلفات عدیده آقای تاجگردون به دست ما رسید و این تخلفات و اسناد در 10 محور شامل موضوعات شخصی و ساختاری است که ما براساس آنها این اعتراض را اعلام کردیم و اسناد و مدارک را به شعبه 12 تحویل دادیم.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و از جمله معترضان به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب حوزه گچساران در گفت و گو با فرهیختگان، جزئیاتی از اسناد و مدارک و فرایند قانونی اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون را مطرح کرد. مشروح این گفت وگو در ادامه از نظر می گذرد.
با توجه به اینکه شما یکی از نماینده های معترض به اعتبارنامه تاجگردون هستید، درباره ایرادات و واکنش هایی که به صورت تهدید مسلحانه به اعتراض شما صورت گرفت، توضیح دهید.
اسناد و مدارکی مبنی بر تخلفات عدیده آقای تاجگردون به دست ما رسید و این تخلفات و اسناد در 10 محور شامل موضوعات شخصی و ساختاری است که ما براساس آنها این اعتراض را اعلام کردیم و اسناد و مدارک را به شعبه 12 تحویل دادیم.
پس از اعتراض 6 نفر از نمایندگان به اعتبارنامه آقای تاجگردون و تحویل مدارک، کار بررسی اسناد نیز شروع شد اما درمقابل حرکت زشتی صورت گرفت که یک حرکت سازماندهی شده بود و طی این اقدام شماره های تلفن ما را به صورت وسیع در گروه های فضای مجازی شهرستان خود و برخی دیگر از مناطق پخش کردند.
پیامک تهدیدآمیز برای شما ارسال می شد؟
بله و ازسوی دیگر تماس های زیادی و در شبکه های اجتماعی پیام های بسیاری دریافت کردیم؛ همان طور که در توئیتر نوشتم حجم پیامک ها حدود هزاران پیامک بود و این اغراق نیست؛ البته این خیلی عجیب است چراکه قطعا ارسال پیامک ها به صورت خودجوش امکان نداشت.
درباره محتوای پیامک ها و تماس ها هم توضیح دهید که چه رویکردی داشت و چه خواسته ای از شما داشتند؟
محتواها از برخوردهای دوستانه تا پیام های تهدیدآمیز بود؛ یعنی در دو محور تشکر و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری