دانشجوی دختری که برای خرج تحصیل در خیابان لخت شد. دختر دانشجویی به نام سابینه حتی حاضر شده است برای تامین هزینه تحصیلی خود با دو جوان شرط بندی نماید و در ملا عام خود را لخت نموده و مسافتی را با سرعت بپیماید.

آنچه دیگران می خوانند: یارانه کالاهای اساسی به چند نفر تعلق می گیرد؟+ فیلم قیمت دلار پیش به سوی 20 هزار تومان! جدیدترین قیمت مرغ در بازار؛ مرغ ۵ نرخی شد! فال امروز خود را بخوانید|چهارشنبه05 آذر 1399 خبر فوری / به این افراد یارانه جدید تعلق نمی گیرد! عکس باران کوثری در آغوش مهدی هاشمی! +تصاویر لورفته
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
اینکه چگونه جامعه به خود اجازه می دهد دختر دانشجو آنهم در ملا عام تن به رفتارهای خفت بار جهت تامین هزینه های تحصیلی خود دهد جای کمی تامل است.
آنطور که در فیلم مشاهده می گردد در ابتدا سابینه با دو فرد جوان مصاحبه می نماید.سپس تک لباس خود را دراورده و در حالی که تنها یک جفت کفش به پا دارد از میان جمعیت با سرعت عبور می نماید
پس از طی نمودن مسافتی دوباره به محل اولیه خود بر می گردد.افراد زیادی در خیابان امستردام پایتخت هلند وی را مشاهده می نمایند.سپس وی به کارزار سطل اب یخ می پیوندد و سطلی از اب را این بار نه برای بیماران بلکه برای هزینه تحصیلی خود روی سرش خالی می نماید.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار