فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از ناکامی قاچاقچیان و کشف یک تن و ۴۳۸ کیلوگرم موادمخدر طی دو عملیات جداگانه توسط مرزداران هنگ مرزی میرجاوه خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از ناکامی قاچاقچیان و کشف یک تن و ۴۳۸ کیلوگرم موادمخدر طی دو عملیات جداگانه توسط مرزداران هنگ مرزی میرجاوه خبر داد.
سردار احمدعلی گودرزی در این باره گفت: در راستای تشدید برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران استان سیستان و بلوچستان از فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی "تگور" شهرستان میرجاوه مطلع شدند و با برنامه ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، محل اختفای قاچاقچیان و محموله موادمخدر و همچنین زمان برنامه ریزی شده جهت انتقال محموله به عمق کشور مشخص شد، مرزداران در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان توانستند محموله موادمخدر را کشف کنند.
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی تصریح کرد: در این عملیات هدفمند سوداگران مرگ که در مقابل تاکتیک های عملیاتی مرزداران توان مقابله نداشتند، از محل متواری شدند و مرزداران موفق شدند در پاک سازی منطقه یک تن و ۱۸۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را که به طرز ماهرانه ای در یک دشت وسیع و در چند نقطه مخفی شده بود، کشف کنند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس سردار گودرزی در ادامه به یک عملیات موفقیت آمیز جداگانه دیگر توسط مرزداران هنگ مرزی میرجاوه نیز اشاره کرد و افزود: در عملیاتی جداگانه، سوداگران مرگ که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله خود را به وسیله یک دستگاه خودرو تویوتا وارد کشور کنند، با هوشیاری مرزداران ...

عناوین مهم خبری