سرپرست اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: ۱۸ میلیارد ریال کمک هزینه پیشگیری از بیماری کرونا به مراکز زیرنظر این اداره کل تخصیص یافت.
به گزارش خبرنگار ایلنا، فرگل صحاف در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تشکیل کمیته پیشگیری از شیوع بیماری های واگیردار بهزیستی استان اولین گام این اداره کل در راستای پیشگیری از شیوع کروناست و در ادامه بیش از ۸۰ دستورالعمل به ادارات تابعه بهزیستی و مراکز زیر نظر این اداره کل ابلاغ شد.
وی ادامه داد: نظارت ویژه بر اجرای دقیق دستورالعمل ها و ابلاغ اعتبار ات ارسالی از بهزیستی کشور به مراکز زیر نظر معاونت های این اداره کل نیز انجام می شود.
صحاف گفت: در این راستا در حوزه معاونت توانبخشی ۶۳۳ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال با عنوان کمک هزینه ماسک و مواد ضدعفونی کننده برای توان خواهان مقیم مراکز شبانه روزی تخصیص یافت.
وی اظهار کرد: همچنین مبلغ ۳ میلیارد و ۸۲۵ میلیون ریال برای معلولین ضایعه نخاعی، افراد دریافت کننده حق پرستاری و مددکاران افراد دارای معلولیت در خانواده با مساعدت بنیاد مستضعفان هزینه شد.
سرپرست بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: همچنین ۹ میلیارد و ۶۵۵ میلیون ریال کمک هزینه حمایتی برای مراکز شبانه روزی و ۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال نیز برای خرید ۹ دستگاه پالس اکسیمتر و تهیه و توزیع اقلام بهداشتی از جمله ماسک، دستکش لاتکس یکبار مصرف و مایع ضدعفونی برای پرسنل تحت نظر تخصیص یافت.
وی با تاکید بر تلاش بهزیستی جهت پیشگیری از شیوع کرونا در حوزه مراکز زیر نظر معاونت پیشگیری از تخصیص مبلغ یک میلیارد و ۷۴۴ میلیون ریال برای مراکز مراقبتی دفتر اعتیاد اعم از اقامتی، توانمندسازی و کاهش آسیب و مبلغ ۸۳۵ میلیون و ۸۳۵ هزار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار