فرماندار گلپایگان گفت: طرح زوج و فرد و محدودیت تردد خودروها از روز هفتم فرودین ماه به خصوص در خیابان های اصلی شهر گلپایگان اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از گلپایگان، حسین یارمحمدیان عصر چهارشنبه پس از غلبه بر کرونا و پایان دوران قرنطینه در نهمین جلسه ستاد پیشگیری از ویروس کرونا اظهار داشت: تاکنون دو ورودی شهرستان از سمت موته و مرغ کنترل می شد اما از فردا پنجشنبه هفتم فروردین ماه ایست و کنترل در تمامی پنج ورودی شهرستان شامل موته، مرغ، پنج راهی، جاده خوانسار و کوچری اعمال می شود.
فرماندار گلپایگان با تأکید بر اینکه هموطنان به شهر گلپایگان سفر نکنند، افزود: مکان های مذهبی و گردشگری شهرستان تعطیل است و رفتن به سمت سد کوچری و گلپایگان و ماکوله نیز برای تفریح ممنوع شد.
یارمحمدیان ادامه داد: اقامتگاه ها و رستوران های شهرستان به هیچ عنوان نباید خدمات بدهند زیرا ممکن به دنبال تجمعات مردمی ویروس کرونا انتقال یابد.
وی گفت: تمامی فروشگاه ها و اصناف عرضه کننده کالاهای غیر ضروری به جز واحدهایی که اقلام مورد نیاز مردم را تامین می کنند تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل و حق فعالیت نخواهند داشت، خریدهای اینترنتی با پیگیری اداره صمت شهرستان از فردا فعال تر خواهد شد.
فرماندار گلپایگان از اجرای طرح زوج و فرد و محدودیت تردد خودروها از روز هفتم فروردین ماه به خصوص در خیابان های اصلی شهر گلپایگان خبر داد و گفت: گشت مشترک نیروی انتظامی، اتاق اصناف و اداره صمت مبنی بر بسته بودن اصناف غیر ضروری و نظارت بر اجرای مصوبات ستاد بحران کرونا اجرایی می شود.
یارمحمدیان بیان داشت: هلال احمر موظف است مکانی را در بیمارستان آیت الله گلپایگانی به عنوان پس از درمان افراد مبتلا به کرونا مشخص کند تا اگر این افراد در منزل جای مناسب ندارند در این مکان استراحت کنند و امکانات نیز در اختیار آن ها قرار داده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار