تذکر کتبی موسوی لارگانی به وزیر نیرو

موج سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسؤولان اجرایی کشور را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری موج، محمد علی وکیلی عضو هیات رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی این تذکرات را به شرح ذیل قرائت کرد:
پورحسین شقلان به وزیر بهداشت: تجهیز کامل بیمارستان شهدای فارس آباد و افتتاحیه رسمی آن و دستور جذب سریع فوری نیرو با آگاهی استخدام.
سید نقوی حسینی به وزیر بهداشت: تسریع در تجهیز و تکمیل بخشهای بیمارستان شهید ستاری قرچک.
علی اکبر کریمی به وزیر کشور: با توجه به لزوم حفظ ثبات در مدیریت ستادی استانداری ها علت چهار بار تغییر در سمت مدیر کل دفتر امور سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مرکزی طی شش ماه گذشته چیست؟، به وزیر راه: علت عدم اقدام سریع در خصوص رسیدگی به وضعیت کشتی غرق شده در اسکله بندر شهید رجایی.
علی اکبر کریمی و نادر قاضی پور به وزیر بهداشت و وزیر راه: لزوم رسیدگی به وضعیت تخلیه و بارگیری مواد غذایی در کنار مواد معدنی و شیمیایی در بنادر کشور به ویژه بندر شهید رجایی که باعث به خطر افتادن سلامت مردم و بهداشت عمومی می شود.
حیدرعلی عابدی به وزیر صنعت: علت عدم برخورد قاطع در خصوص جمع آوری معادن گچ و شن در شهر اصفهان به عنوان مهمترین منابع تولید ریزگرد.
عابدی به وزرای کشاورزی و رئیس جمهور: توضیح علت عدم گسترش برنامه های کویرزدایی و عدم کاشت درختان مناسب و ضروری در منطقه شهر اصفهان به منظور جلوگیری از تولید ریزگردها در سال ۹۷ لزوم ارائه تذکر به وزارت خانه های صنعت، نیرو و کشاورزی و سازمان حفاظت محیط زیست برای اجرای برنامه های مرتبط با بیابان زدایی در اصفهان.
خجسته به وزیر راه: ضرورت برقراری ...

سرخط اخبار