پس از دو هفته از اعلام فرمول های جدید برای تعیین قیمت ها داخلی در کارخانه و بازار آزاد، امروز قیمت های جدید محصولاتی که از این فردا پیش ثبت نام آغاز و از این پس مبنای فروش قرار خواهند گرفت، اعلام شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
بعد از ظهر امروز جلسه تصمیم گیری برای قیمت گذاری نهایی خودروها برگزار و بالاخره پس از گذشت دو هفته از اصلاح قیمت های کارخانه ای و تعیین فرمول ۱۰ درصد بالاتر از قیمت کف کارخانه برای عرضه خودرو در بازار آزاد، قیمت های جدید خودروهای داخلی اعلام شد. این قیمت ها مبنای آغاز فروش فوق العاده محصولات خودروسازان در عید فطر خواهد بود.
براین اساس، طبق اعلام دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت، قیمت جدید ۱۱ محصول ایران خودرو و سایپا که از فردا پیش ثبت نام هایشان آغاز خواهد شد، به شرح زیر است:
فعلا قیمت این ۱۱ محصول در نظر گرفته شده برای فروش فوق العاده دو خودروساز در نظر گرفته شده است، اعلام شده است و قیمت سایر خودروها متعاقبا اعلام می شود.
منبع: ایرنا
عکس جنجالی از بازیگر زن انگلیسی در آغوش پیمان معادی +عکس پرتره جالب شبنم مقدمی در اتاق گریم + عکس عکس جذاب و جدید متین ستوده رونمایی بهاره افشاری از سگش بعد از 8 سال + عکس رفتار هنجارشکنانه بهاره افشاری ترک موتور کامبیز دیرباز! +عکس وام جدید دولت به مردم + جزییات تیپ اسپرت فاطمه گودرزی در طبیعت + عکس عکس قدیمی شبنم قلی خانی در یک تئاتر

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار