بودجه قابل توجهی در سفر استانی رئیس جمهور برای یزد اختصاص می یابد

فارس نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۷
رئیس دفتر حسن روحانی گفت: بودجه قابل توجهی در سفر استانی رئیس جمهور برای توسعه و تکمیل زیرساخت های استان یزد اختصاص می یابد.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور امروز در بدو ورود به فرودگاه شهید صدوقی یزد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان یزد از مردم متدین و سختکوش برخوردار است، گفت: معتقدیم هر آنچه برای توسعه استان سرمایه گذاری شود، مردمان توانمندی دارد که می توانند این سرمایه گذاری ها را به نحو احسنت مدیریت و اداره کرده و کالاها و اجناس باکیفیتی تولید کنند که جنبه صادراتی دارد.
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در تهران با حضور بخش خصوصی و غیردولتی به منظور ایجاد شتاب در توسعه استان یزد، اظهار داشت: در پی این جلسات مقرر شده رقم قابل توجهی در بودجه سفر استانی رئیس جمهور برای توسعه و تکمیل زیرساخت های استان یزد اختصاص یابد که این بودجه تا پایان ۹۹ به طور کامل عملیاتی خواهد شد.
واعظی با بیان اینکه استان یزد استعداد کارهای بزرگ داشته و از زیرساخت ها و سرمایه انسانی خوبی برخوردار است، گفت: استان یزد در بخش های مختلف از جمله حمل و نقل، کشاورزی، پزشکی، گردشگری و صنعتی از توانمندی ها و ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است و در جلساتی که با حضور مدیران بانک های کشور، بخش خصوصی و بنگاه های غیردولتی داشتیم، مصمم هستیم همه ظرفیت های استان را فعال سازیم، تا روند توسعه استان بیش از پیش شتاب بگیرد.
رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: استان یزد از بخش خصوصی بزرگ و سرمایه گذاران توانمندی برخوردار است و امیدواریم علاوه بر سرمایه گذاری دولت در زیرساخت ها، چندین برابر آن را بخش خصوصی و بانک ها برای توسعه استان اختصاص دهند.
واعظی همچنین با تأکید بر اینکه کشور به سمت استفاده از شرکت های دانش بنیان حرکت می کند، گفت: استان یزد از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار