خبرگزاری مهر – گروه استان ها: نخستین بار طی هفته های اخیر شایعاتی از وجود قرص در کیکهای برندهای خارجی در یکی از استانهای غربی کشور به گوش رسید و گفته شد که از مرز کیکهایی با برند ترک وارد کشور شده است و تصاویری در این زمینه در گروه های اجتماعی منتشر شد.
بلافاصله از سوی مسئولان مربوطه این مساله تکذیب شد و به تخریب برندهای وارداتی مرتبط شد اما هفته گذشته موارد مشابهی در استان هرمزگان نیز دیده شد و در حالی مسئولان باز هم در حال بررسی و کنکاش بودند که خبرهایی از مشاهده موارد مشابه در شهرستانهای جنوبی سیستان و بلوچستان شنیده شد.
شب گذشته نیز یک مورد مشابه در شهرستان آبدانان استان ایلام مشاهده شده است.
شایعات وجود این کیک های آلوده به قرص که هنوز هیچ اطلاع رسانی دقیقی در خصوص منشا آن ها صورت نگرفته است هم اکنون در فضای مجازی داغ است
 شایعات وجود این کیکهای آلوده به قرص که هنوز هیچ اطلاع رسانی دقیقی در خصوص منشا آن ها صورت نگرفته است هم اکنون در فضای مجازی داغ است.
با تایید وجود قرص در کیک یک دانش آموز در «مدرسه شاهد بافت» عملا پای کیک های مشکوک به استان کرمان نیز باز شد و بعد از آن نیز سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان از مسمومیت هفت کودک در استان کرمان بر اثر استفاده از این کیکها خبر داد.
در هیچ کیک بسته بندی شده ای وجود قرص تایید نشد
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان با تایید این خبر می گوید: این اتفاق در مدرسه شاهد شهرستان بافت روی داده است و دانش آموز دبستانی در حال خوردن کیک بوده که متوجه قرص می شود.
امید سلاجقه می افزاید: خوشبختانه قرص توسط دانش آموز خورده نشده و بلافاصله مسئولان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار