رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری عاملان تولید و انتشار تصاویری که در آن پرچم یکی از گروهک های تروریستی به نمایش گذاشته شده بود، خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
سردار علی ذوالقدری در گفت‫وگو با ایسنا، در واکنش به انتشار تصاویر با موضوع حضور اعضای یک گروهک تروریستی در یکی از پارک های تهران گفت: روز جمعه در‫پی انتشار تصاویری در فضای مجازی که در آن چند نفر اقدام به استفاده از پرچم یک گروهک تروریستی کرده بودند، رسیدگی به موضوع در دستورکار ویژه ماموران پلیس امنیت قرار گرفت و در پی آن عوامل این اقدام شناسایی شدند. وی با بیان اینکه این اقدام که موجبات سوءاستفاده رسانه های معاند شده بود، گفت: با سرعت عمل پلیس عاملان اصلی تولید و بازنشر این تصاویر با هماهنگی مقام قضایی شناسایی و دستگیر شدند. به گفته رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ این افراد برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات تکمیلی تحویل مرجع قضایی شدند. وی افزود: این افراد هیچ ارتباطی با گروهگ تروریستی مذکور نداشتند.
گفتنی است، روز جمعه تصاویری در فضای مجازی به انتشار درآمد که در توضیحات آن ادعا شده بود، مربوط به گردهمایی تعدادی از اعضای گروهک ترویستی طالبان در پارک ملت تهران است.
3 عکس جذاب از دختر موفرفری یکتا ناصر قیمت تست کرونا اعلام شد جدیدترین قیمت گوشی موبایل؛ موبایل ارزان شد؟ + جدول راز مرگ ماه چهره خلیلی ؛ در لندن چه گذشت؟ + فیلم و عکس یارانه نقدی ۱۲۰ هزار تومانی کی واریز میشه ؛ جزییات ۳ برابر شدن یارانه ها پراید ۱۰۰ میلیونی می شود؟+ جدول قیمت خودروها ساره بیات در لباس عروس! + عکس تیپ خاص اشکان خطیبی را ببینید + عکس عکس فانتزی و بامزه یکتا ناصر در کنار خانواده اش سلفی دیدنی آزاده زارعی + عکس عکس بامزه شاهرخ استخری و دخترش

سرخط اخبار