کریستیانو رونالدو در انزوای داوطلبانه قرار دارد و این در حالی است که او هیچ علائمی از ویروس کرونا ندارد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، کریستیانو رونالدو پس از مثبت شدن تست کرونایش در سه شنبه هفته گذشته برای تکمیل دوران قرنطینه خود از اردوی تیم ملی پرتغال جدا شد و به ایتالیا بازگشت. رونالدو پس از آنکه در دیدار تیمش مقابل فرانسه بازی کرد، تست کرونا داد و این تست مثبت شد تا ناچار شود به ایتالیا برود و دو هفته کامل در قرنطینه قرار بگیرد.
نشریه «اسکای اسپورت» اعلام کرد رونالدو دیدار تیم ملی کشورش مقابل سوئد را از دست داد و شب گذشته هم نتوانست برای یوونتوس مقابل کروتونه بازی کند. او همچنین در دیدار مقابل دیناموکیف در لیگ قهرمانان اروپا غایب خواهد بود. فدراسیون فوتبال پرتغال پس از مثبت شدن تست رونالدو اعلام کرده بود این بازیکن بدون علائم ویروس کروناست ولی باید در قرنطینه قرار بگیرد. دیگر بازیکنان تیم پرتغال نیز تست کرونا دادند که پاسخ همه تست ها منفی بود و توانستند در دیدار با سوئد در لیسبون بازی کنند.
رونالدو می تواند از دیدار پس از دیناموکیف اوکراین به میادین بازگردد و برای یوونتوس بازی کند. البته که غیبت این بازیکن در دو دیدار اخیر تیم های ملی پرتغال و یوونتوس مشخص بود و قطعاً بیانکونری در دیدار مقابل نماینده اوکراین نیز در غیاب رونالدو دچار مشکل می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار