رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: صنعت ساختمان سازی تخصصی و حرفه ای خواهد شد.
تهران – اقتصاد برتر – ۲۸ مهر ۹۹
مهندس سعید سعیدیان در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تشریح برنامه های جدید سازمان نظام مهندسی استان تهران گفت: دوران ساختمان سازی سنتی به سر آمده و رویکرد ساختمان سازی تخصص گرا شده است. وی تصریح کرد، همه کسانی که در عرصه ساختمان سازی فعال هستند باید ساحب ایده تخصصی در امر ساخت ساختمان باشند. وی گفت : همه بخش های ساختمان سازی باید استاندارد شود و سازمان نظام مهندسی استان تهران با کمک موسسه استاندارد تلاش خواهد کرد این مهم محقق شود. مهندس سعیدیان اظهارداشت : فرهنگ استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد باید در جامعه فراگیر شود و مردم تشویق به استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد شوند. رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران، از ارائه ۳ خدمت ویژه با هدف ارتقاء ایمنی شهروندان و بهبود کیفیت صنعت ساختمان خبر داد و گفت : ارائه شناسنامه فنی ملک، صدور پروانه صلاحیت مجری و اجرای طرح « ۴ ناظره کردن پروژه ها» از جمله این خدمات است.
*هدف، ساخت سرپناه ایمن برای مردم است
سعیدیان با بیان اینکه ایمنی هموطنان عزیز موضوعی نیست که به بهانه صرفه جویی از آن غفلت شود گفت: مقررات ملی ساختمان، الزام قانونی برای تمامی دست اندرکاران حوزه ساخت وساز است تا با رعایت آن، سرپناه ایمنی برای مردم ساخته شود.
وی با بیان اینکه درخصوص ایمنی مردم کوتاه نخواهیم آمد افزود: این الزام قانونی در کنار قانون نظام مهندسی ساختمان(مصوب سال ۷۴) نقش موثری در ارتقاء ایمنی ساختمان ها داشته به طوریکه پیامدهای حوادثی مانند زلزله، در ۲۰ سال اخیر نسبت به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار