تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ۲۱ نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر بدون احتساب سهمیه ایثارگران حائز رتبه های دو رقمی کشوری آزمون سراسری شدند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از «ایثار»، سردار یعقوب سلیمانی از موفقیت چشمگیر تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال جاری خبر داد و با قدردانی از دست اندرکاران طرح شاهد گفت: اهتمام ویژه به امور آموزشی جامعه ایثارگری و توجه خاص به مشاوره و هدایت تحصیلی از برنامه های مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال جاری بوده است.
وی خاطرنشان کرد: بی تردید کسب چنین رتبه هایی حاصل بهره گیری از استعداد و تلاش بی وقفه و مجدانه داوطلبان شاهد و ایثارگر در عرصه کسب علم بوده و مایه فخر و مباهات است که فرزندان شهدا و ایثارگران معزز همچون پدران خود اسوه های همیشه جاودان در عرصه های مختلف با تکیه بر ایمان و پشتکاری وصف ناپذیر پیشتاز و موفق هستند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید ادامه داد: کسب رتبه های بالای آموزشی بدون احتساب سهمیه و در رقابت علمی کاملاً آزاد، تبلیغات منفی بدخواهان در خصوص سطح کیفی آموزش جامعه معزز و پرتلاش ایثارگری را به طور کامل خنثی می کند.
وی خاطرنشان کرد: در پنج سال گذشته در مجموع تعداد ۱۰۶ نفر از ایثارگران عزیز حائز رتبه زیر ۱۰۰ کشوری شده اند، از این رو کسب رتبه های دو رقمی کشوری ۲۱ نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر در آزمون امسال، در مقایسه با جامعه آماری کل، بسیار افتخار انگیز است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار