مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: مجموع زمین هایی که برای طرح اقدام ملی اختصاص پیدا کرده بالغ بر ۳۲هکتار هست که در اکثر شهرهای استان زمین های مورد نظر را تامین کردیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ ابراهیم مبارک قدم، مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین در جلسه
ویدئو کنفرانسی با معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در خصوص بررسی وضعیت پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن در استان ها، با ارائه گزارشی از وضعیت استان قزوین، بیان کرد: در بحث تامین زمین ما حوزه قزوین و محمدیه را یکی در نظر گرفته و از ظرفیت اراضی موجود در ناحیه شهری مهرگان استفاده کرده ایم.
مبارک قدم افزود: از کل برنامه ابلاغی، برای ۱۹شهر استان در ۱۱شهر زمین تامین شده و مجموعا در شهرهای بالای ۱۰۰هزار نفر ۲۵۰۰واحد مسکونی زمین تامین شده است.
او تصریح کرد: میزان زمین تامین شده برای احداث کل پروژه ها ۳۱۸۳واحد مسکونی است که تا پایان اردیبهشت ماه از طرف این اداره کل تامین شده است.
مدیر کل راه و شهرسازی بیان کرد: با توجه به شیوه نامه های ابلاغی بنا داریم دو پروژه نیمه تمام مسکن مهر که دچار مشکلاتی بوده اند را به طرح اقدام ملی مسکن انتقال دهیم تا با استفاده از ظرفیت های این طرح این پروژه ها را نیز تکمیل نماییم که در صورت انجام این برنامه، مجموع ۸۲۲واحد مسکونی به طرح اضافه می شود.
مبارک قدم گفت: این تعداد به همراه ۳۱۸۳واحد مسکونی اختصاص یافته در مجموع ۴۰۰۵واحد مسکونی را شامل می شود که اداره کل راه و شهرسازی زمین آن را تامین کرده است.
او بیان کرد: ۸۵واحد مسکونی در شهر قزوین نیز در قالب مسکن محرومین توسط بنیاد مسکن آغاز شده و پی سازی آن به اتمام رسیده است.
این مقام مسئول افزود: مجموع زمین هایی که برای طرح اقدام ملی اختصاص پیدا کرده بالغ بر ۳۲هکتار هست که خوشبختانه در اکثر شهرهای استان ما توانستیم زمین های مورد نظر را طبق برنامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری