در راستای حمایت از کاروان اعزامی به بازی های المپیک 2020 و سایر اعزام های زیرمجموعه کمیته ملی المپیک، نشستی با حضور مسئولین کمیته ملی المپیک و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در راستای حمایت از کاروان اعزامی به بازی های المپیک 2020 و سایر اعزام های زیرمجموعه کمیته ملی المپیک، نشستی با حضور مسئولین کمیته ملی المپیک و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار شد.
در ابتدای این نشست مسعودی رئیس دانشگاه علوم تحقیقات ضمن خیرمقدم به مسئولین کمیته ملی المپیک اظهار کرد: بدون تردید حضور مسئولین کمیته در این دانشگاه و بازدید از امکانات ورزشی باعث افزایش تعامل و همکاری طرفین شده و این آمادگی را داریم چه قبل از اعزام و چه پس از اعزام کاروان ورزشی به بازی های المپیک، امکانات لازم را در اختیار جامعه ورزش بخصوص ورزشکاران اعزامی به بازی های آسیایی و المپیک قرار دهیم.
وی افزود: در حال حاضر اولویت ما همکاری با کمیته ملی المپیک و ایجاد شرایط و تسهیلات خوب برای برپایی اردوی تیم های ملی اعزامی به بازی های المپیک 2020 بوده و برای میزبانی اردوی تیم های ملی مختلف از هر نظر آماده ایم.
سپس فرشاد غزالیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص امکانات ورزشی، رشته های تربیت بدنی و تعداد دانشجویان این رشته در مقاطع مختلف ابراز داشت: همان طور که از نزدیک مشاهده کردید این آمادگی را داریم هر نوع امکانات و خدماتی را برای اردوی تیم های ملی مختلف داشته باشیم و جدای از محل تمرین و اسکان در زمینه مشاوره روانشناسی، تغذیه و دیگر موارد هم می توانیم با توجه به در اختیار داشتن اساتید زبده همکاری خوبی با تیم های ملی داشته باشیم.
همچنین رشیدی معاونت امور دانشجویی و فرهنگی علوم تحقیقات نیز به ارائه توضیحاتی در خصوص امکانات فرهنگی دانشگاه پرداخته و عنوان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار