داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: در مورد اختلافاتم با امیر قلعه نویی هم صحبتی ندارم و سعی میکنم در طول عید بیشتر عیدی بگیرم تا عیدی بدهم.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال کشورمان، گفت:
در سال ۱۳۹۸ مهاجرتم به کشور استرالیا برای من متفاوت ترین سال زندگی ام را رقم زد و به لطف خدا از شرایطی که دارم راضی هستم. این سخت ترین تصمیم زندگی ام بود، ولی شرایط زندگی ام در این مدت خوب پیش رفت.
فغانی ادامه داد:
به آن هدفی که می خواستم در زندگی ام باشد رسیدم و موفقیت هایی را که دوست داشتم، کسب کردم. در استرالیا زمان بیشتری را برای کنار خانواده بودن دارم. من اینجا فیلم های ایرانی را دنبال می کنم و هر چند که اینجا همیشه درگیر کارهایم هستم و شرایط خیلی برایم آسان و مهیا نیست، اما نظم بیشتری را در کارهایم احساس می کنم.
داور بین المللی فوتبال کشورمان افزود:
در کارهایم با مشکلی روبه رو نیستم و تمام وقت مشغول کار کردن هستم. من به کارم علاقه دارم و اگر فرصتی برای بازگشت به زمان گذشته و انتخاب دوباره مسیر زندگی ام وجود داشت، باز قضاوت فوتبال را انتخاب می کردم چراکه به هدفی که می خواستم از این راه رسیده ام.
فغانی بیان کرد:
به پول فکر آنچنانی نمی کنم و تمرکزم روی کارهایم است. در سال های اخیر عادت کرده ام مدام درگیر قضاوت فوتبال باشم و امسال هم همین برنامه مثل سال های قبل برایم وجود داشت.
فغانی در پایان گفت:
سال ۹۸ با بقیه سال ها برایم تفاوت عمده ای نداشت. اگر هم بخواهم دروغ سیزده ای بگویم، این است که، ممبینی رئیس کمیته داوران می شود. در مورد اختلافاتم با امیر قلعه نویی هم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار