مدیرعامل کارگزاری فارابی(سامانه سعدی) گفت: اگر وضعیت بازار سهام و اقبال از سهم های بنیادی و دلاری ادامه داشته باشد، سهام عدالت نیز فروخته و پول آن واریز می شود.

آنچه دیگران می خوانند: قیمت پراید99/ قیمت پراید به ۱۶۰ میلیون تومان رسید! با علائم عجیب و غریب کرونا آشنا شوید فروش فوری ۴ محصول ایران خودرو / با 121 میلیون صاحب پژو 207 بشوید+ نحوه ثبت نام ریزش قیمت دلار شروع شد تیپ چنجالی و اروپایی ریحانه پارسا + عکس های جذاب اولین پست بهنوش بختیاری بعد از طلاق / بهنوش باردار است؟ + عکس
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
مدیرعامل کارگزاری فارابی (سامانه سعدی) از ادامه وضعیت فروش سهام عدالت گفت که طی بیش از دو ماه گذشته برای سهامداران پیش آمده است.
تقریبا از مرداد ماه فروش سهام عدالت کند شد و می توان گفت پس از بلوکی شدن روش فروش، حقوقی ها تمایلی به خرید این سهام ندارند و عملا فروش آن متوقف شده است.
یکی از پراستقبال ترین سامانه های فروش توسط کارگزاری فارابی به نام سامانه سعدی راه اندازی شد و سهامداران بسیاری برای فروش سهامشان از طریق این سامانه اقدام کرده اند.
رحمان بابازاده، مدیرعامل کارگزاری فارابی در خصوص روند فروش سهام عدالت در سامانه سعدی گفت: فروش سهام عدالت در روش بلوکی سخت است اما ما هم سعی می کنیم تا با روش هایی بتوانیم این سهام را به صورت خرد بفروشیم، طبیعتا در برابر حجم تقاضا این میزان فروش عدد قابل توجهی نیست.
وی ادامه داد: از حجم درخواست های در صف فروش سهام عدالت ما توانسته ایم پنج درصد آن را بفروشیم. امروز هم که اقبال به سهم های بنیادی و به اصطلاح دلاری زیاد شده این انتظار هست که در روزهای آینده سهام عدالت فروخته شود.
بابازاده در خصوص فروش سهام عدالت طی روزهای آینده عنوان کرد: در چند روز اخیر با توجه به این که بخشی از بازار خوب ...

سرخط اخبار