سلطانی فر از نظر جامعه ورزش نیازی به استیضاح ندارد/ حاشیه سازی ورزش را از آرامش و هدف اصلی اش دور می کند/ باید به فکر تکرار حماسه در توکیو باشیم

برنا نیوز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴
دارنده مدال طلای المپیک گفت: در شرایط کنونی جامعه ورزش نیازی به استیضاح وزیر احساس نمی شد. ورزش سال مهمی در پیش دارد ایجاد چنین حاشیه هایی فقط ورزش را آرامش و هدف اصلی اش دور می کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حسین رضازاده، پیشکسوت وزنه برداری کشورمان، با اشاره به عملکرد قابل قبول این رشته در سال گذشته به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه وزنه برداران در سال 97 روزهای خوبی را سپری کردند و نتایج به دست آمده در مسابقات نیز رضایت بخش بود. در حال حاضر هدف جامعه ورزش کسب سهمیه المپیک و حضور موفق در این رقابت هاست.
وی ادامه داد: وزنه برداری همیشه جزو رشته هایی بوده که سهم زیادی در سبد مدال های کاروان کشورمان در مسابقات داشته و در حال حاضر نیز همه روی این رشته حساب ویژه ای باز کردند. قطعا تک تک بچه های ما نیز برای حفظ افتخارات پیشین و افتخارآفرینی جدید تلاش خواهند کرد. ما در المپیک لندن بهترین نتیجه را به دست آوردیم هدفمان دوباره تکرار چنین نتایجی است با پشتکاری که من در بچه ها می بینم کسب مجدد این افتخارات نیز دور از ذهن نیست.
دارنده مدال طلای المپیک درباره استیضاح وزیر ورزش و جوانان نیز گفت: نمایندگان نظراتی دارند و طبق قانون می توانند این کار را انجام دهند. فعلا این اتفاق افتاده و امیدوارم آقای سلطانی فر توضیحات خوبی درمجلس ارائه دهند اما به نظرم درشرایط کنونی جامعه ورزش، نیازی به استیضاح وزیر احساس نمی شد. ورزش سال مهمی در پیش دارد و ایجاد چنین حاشیه سازی فقط ورزش را از آرامش و هدف اصلی اش دور می کند.

سرخط اخبار