سخنگوی سازمان آتش نشانی از یک مورد آتش سوزی شدید در خیابان نظام آباد تهران خبر داد.

به گزارش برنا؛  جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی با اعلام این حادثه گفت: ساعت ۱۴ ظهر امروز یک مورد آتش سوزی در منزل مسکونی در خیابان نظام آباد به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد.
او افزود: دو ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام می شوند.
ملکی تصریح کرد: آتش نشانان در زمان ۴ دقیقه به محل می رسند و مشاهده می کنند در یک متزل دو طبقه قدیمی به وسعت هر طبقه ۵۰ متر ، حجم عظیمی از ضایعات و البسه قدیمی نگهداری شده به طوری که این ضایعات در قسمت حیاط و راه پله که با ایرانیت پوشانده شده بود هم وجود داشت.
سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: لباس های مندرس و قدیمی حتی در بالکن و راهروها وجود داشت و اعلام شد که این قسمت تولیدی است اما بیشتر شبیه ضایعات بود که در حجم بسیار زیاد نگهداری می شد.
ملکی با بیان اینکه هنگامی نیروهای آتش نشانی رسیدند همه بخش ها کاملا شعله ور است، افزود: هنگام حضور آتش نشانان طبقه اول و همه طبقه دوم شعله ور بوده است. 
او ادامه داد: خوشبختانه کسی در این منازل حضور نداشت و افرادی که در این مجموعه بودند هم خارج شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: حجم دود بسیاری از همه در و پنجره ها به بیرون متصاعد می شد به گونه ای که نفوذ به داخل اتاق ها بسیار سخت بود اما آتش نشانان در آن وضعیت با اتخاذ تدابیر نفوذ کرده و آتش را کنترل کردند.
ملکی تاکید کرد: خوشبختانه آتش به منازل اطراف سرایت نکرد و مورد مصدومیتی هم وجود نداشت و در ساعت ۱۶ عملیات به پایان رسید.
سخنگوی سازمان آتش نشانی طی توصیه ای گفت: ریسک خطر در ساختمان های حاوی ضایعات و البسه بالاست به خصوص که افراد در این مجموعه زندگی کنند و خطر جانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار