نایب دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت از برکناری پیمانکار سلف دانشجویان این دانشگاه و یکسان شدن محل طبخ غذای دانشجویان و اساتید این دانشگاه خبر داد و گفت: پیمانکار جدید دانشگاه تا ۱۰ روز آینده انتخاب شده و کار خود را آغاز خواهد کرد.

حامد کلانتری در گفت وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب به آخرین تصمیمات دانشگاه علم و صنعت به منظور پیشگیری از وقوع اتفاقات اخیر اشاره کرد و گفت: در جلسه ای که امروز با حضور معاون سازمان امور دانشجویان، معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت و برخی مسئولان دیگر برگزار کردیم قرار شد پیمانکار سلف دانشجویی دانشگاه برکنار شود و جذب پیمانکار جدید با صدور اعلامیه مناقصه صورت بگیرد.
وی در ادامه تصریح کرد: در این جلسه دانشگاه علم و صنعت متعهد شد طی قراردادی با اورژانس کل کشور فضای مورد نیاز دانشگاه را برای حضور اورژانس در مجموعه دانشگاه فراهم آورد. ضمن این که دانشگاه متعهد شد تمامی هزینه های درمان دانشجویان را به طور کلی پرداخت کند.
نایب دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت با تاکید بر اینکه هزینه رزرف غذای دانشجویان حادثه دیده از سوی دانشگاه به آنها برگردانده می شود، گفت: بر اساس توافق انجام شده قرار شد امکان خروج دانشجویان دختران در شرایط اضطرار با موافقت سرپرست خوابگاه فراهم شود و با عوامل مانع از خروج دانشجویان نیز برخورد صورت بگیرد.
کلانتری همچنین از یکسان شدن محل طبخ غذای دانشجویان و اساتید دانشگاه خبر داد و گفت: مجموعه رستوران های دانشگاه علم و صنعت در بهمن ماه جاری در سطح دانشگاه فعال خواهند شد و بر این اساس سوبسید مشخصی برای دانشجویان ارائه می شود. ضمن این که سازمان امور دانشجویان قول داده است تا با اختصاص بودجه لازم برای افزایش کیفیت سلف غذای دانشگاه کمک کند.
نایب دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در پایان از اختصاص بودجه حدود سه میلیارد تومانی برای تعویض تجهیزات اینترنتی خوابگاه های دانشگاه خبر داد و گفت: ...

سرخط اخبار