ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: درخصوص امتحانات پایه نهم، برنامه وزارت برگزاری حضوری در سراسر کشور است ولی ما در شورای آموزش و پرورش و ستاد کرونای استان مصوبه ای را تصویب و آن را برای وزارت ارسال کردیم و منتظر پاسخ هستیم.

کوروش مودت امروز (سوم خرداد) در حاشیه آیین طرح خیریه توزیع تبلت میان دانش آموزان کم برخوردار استان، اظهار کرد: دانش آموزانی که به شبکه شاد و صدا و سیما دسترسی نداشتند، از طریق همکاران ما شناسایی شدند و ۱۵۰ تبلت در مرحله اول میان آنها توزیع کردیم. علاوه بر این پکیج های آموزشی و بسته های بهداشتی میان دانش آموزان مناطق صعب العبور و محروم نیز توزیع شد. یکی از مطالبات ما در شورای آموزش و پرورش که با همت استاندار صورت گرفته، تامین سه هزار تبلت است که ۲ هزار و ۲۰۰ عدد از آن به زودی تامین می شود.
به گزارش ایسنا، وی با اشاره به پوشش دانش آموزان استان در شبکه شاد، ادامه داد: پیوستن دانش آموزان به شبکه شاد بیش از ۷۵ درصد است که امیدواریم به پوشش ۸۵ درصدی برسیم که با توجه به آمار بالای دانش آموزی بیش از یک میلیون و ۱۵۰ هزار نفر در استان، یک توفیق است. پیوستن دانش آموزان به شبکه شاد بسیار خوب بوده و اولیا نیز استقبال کرده اند که باید سعی کنیم زیرساخت های استفاده از این شبکه که یکی از آنها دسترسی به اینترنت و امکانات است را مهیا کنیم.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در خصوص تکلیف برگزاری امتحانات پایه نهم، تاکید کرد: همه امتحانات به استثنای پایه دوازدهم و پایه نهم، داخلی و غیر حضوری هستند. با توجه به اینکه پایه دوازدهم بر کنکور تاثیر دارد، حضور دانش آموزان الزامی است. امتحانات پایه دوازدهم در سراسر کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود. در ستاد استانی کرونا و شورای آموزش و پرورش مقرر شد که فرمانداران و شهرداران در زمینه ضدعفونی کردن مدارس اقداماتی داشته باشند.
مودت در پایان گفت: در خصوص امتحانات پایه نهم نیز برنامه وزارت برگزاری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار