امروزه در صنعت تاسیسات،استفاده از عایق الاستومری جهت عایق کاری سیستم کانال های تهویه مطبوع و سیستم های گرمایش- سرمایش از قبیل لوله های سرد و گرم، مخازن، قطعات و اتصالات و همچنین کانال های هوارسان و در صنایعی از قبیل تاسیسات ساختمانی، صنعتی، نفت، گاز و پتروشیمی به دلایل زیست محیطی و بهداشتی بودن و راندمان بالا و جلوگیری بیشتر از افت انرژی و سهولت در نصب و تقلیل زمانِ نصب به امری اجتناب ناپذیر و متداول مبدل گشته است.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام تهویه مارکت، عایق الاستومری به شکل پیش ساخته با ساختار سلولی بسته، در انواع متنوع و در ضخامت های متفاوت به صورت “رولی” و “لوله ای” تولید و به بازار عرضه می گردد.
عایق الاستومری، جهت عایق کاری مقاطع و سطح های با کندانس بالا مورد استفاده قرار می گیرد.عایق الاستومری در برابر حرارت بالا، گاز ازن و اشعه ماورای بنفش و همچنین در برابر شرایط نامناسب جوی، رطوبت، آلاینده ها و گازهای خورنده و همچنین مواد شیمیایی، مقاومت بسیار بالایی دارد.
کانال فلکسیبل
تنوع کانال های فلکسیبل و موارد استفاده از آن بسیار بالاست و به دلیل سرعت در ساخت و نصب جایگزین مناسبی برای کانالهای گالوانیزه می باشند. کانال های فلکسیبل در برابر حرارت و صوت و اشعه “یو وی” مقاوم هستند.
بدون لرزش هستند و با وزن کم ساخته می شوند. به دلیل عدم وجود درز، از هوابندی کاملی برخوردار است. گروه صنعتی تهویه مارکت در سالهای اخیر این افتخار را دارد که زمینه فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه ی انواع کانال فلکسیبل هوا گسترش دهد.
از عوامل محبوبیت کانال های فلکسیبل می توان به انعطاف بالا، سبک وزنی، سهولت در نصب اشاره کرد. با توجه به دشواری ساخت و اجرای کانال های گالوانیزه در محیط هایی مثل سقف کاذب و عدم انعطاف پذیری این کانالها در مسیرهای صعب العبور،استفاده از کانال فلکسیبل بسیار متداول می باشد.
هم چنین به دلیل ساختار خرطومی شکل و منسجم کانال فلکسیبل این قابلیت را دارد که به هر طرفی بچرخد و عملیات دمش یا مکش را به خوبی انجام میدهد.
کانال اسپیرال گالوانیزه
این کانال از پرکاربردترین انواع کانال با مقطع گرد می باشد. این کانال از به هم پیوستگی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار