امامی کاشانی: درست فکر و عمل کنیم/تکلیف ما در ساختن کشور چیست؟/پول چه قدر عزیز است؟ من به همه مفسدان می گویم بالاخره خدا خسارتش را به خودت یا فرزندان و نسلت خواهد زد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: وقتی قرار است دشمن از امکانات حداکثری خودش علیه ایران استفاده کند باید ما هم درست فکر کنیم و عمل کنیم.

آفتاب نیوز :
آیت الله امامی کاشانی در خطبه های این هفته نماز جمعه تهران اظهار کرد: آن رژیم و آن مرد نالایق رئیس آمریکا رفتاری از خود نشان می دهد؛ در عین حال همین جمهوری اسلامی گلوی همین ترامپ را گرفته و به دیوار فشار داده است. این موضوع را دنیا قبول دارد که آمریکا را ایران در عراق و سوریه به زمین زد. این کار خدا است. اما تکلیف ما در ساختن کشور چیست؟
وی ادامه داد: در دیداری که خبرگان با رهبر معظم انقلاب داشتند از جمله فرمایشات ایشان این بود که دشمن مشغول است و همه فشار حداکثری خود را علیه ایران ایجاد کرده است.
امامی کاشانی گفت: قرآن به ما می گوید در عمل مان ایمان داشته باشیم. عمل مان درست باشد. همه دستگاه های اجرایی و قضائی کار را خوب انجام دهند. همان طور که رهبر عزیز گفتند مشکلات باید در داخل حل شود. مشکلات اقتصادی در داخل حل شود. باید در داخل به تولید توجه کرد، مواظب باشیم عده ای به گران فروشی و احتکار نیافتند.
وی ادامه داد: عجب روزگاری. پول چه قدر عزیز است؟ من به همه مفسدان می گویم بالاخره خدای متعال خسارتش را یا به خودت یا به فرزندانت و یا به نسلت خواهد زد.
امامی کاشانی در ادامه خطاب به مسئولان گفت: از طرفی وجدان اخلاقی، مدیریت عمیق، نظارت دقیق بر تمام امور داشته باشید. وقتی قرار است دشمن از امکانات حداکثری خودش علیه ایران استفاده کند باید ما هم درست فکر کنیم و عمل کنیم. باید به حق عمل کنیم و سفارش کنیم.
وی افزود: چرا مشکلات و گرفتاری های خودمان را نمی بینیم؟ آخر سال ۹۷ است. تصمیم بر مدیریت درست بگیرید. کار کنیم نه اینکه روزگارمان را بگذرانیم.
خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: آخر چرا آنقدر قاچاق؟ چرا می گویم به من ...

[ مشاهده متن کامل امامی کاشانی: درست فکر و عمل کنیم/تکلیف ما در ساختن کشور چیست؟/پول چه قدر عزیز است؟ من به همه مفسدان می گویم بالاخره خدا خسارتش را به خودت یا فرزندان و نسلت خواهد زد آفتاب نیوز ]