شاهرود - مدیرکل تبلیغات اسلامی سمنان در رابطه با وظیفه تشکل های دینی برای آگاه سازی مردم در رابطه با پیشگیری از بیماری کرونا، گفت: انتشار پیام های مذهبی آرامش بخش در این راستا بسیار مهم است.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام علی شکری صبح پنج شنبه در جلسه ویدئوکنفرانسی کمیته تبلیغات اسلامی ویژه مبارزه با کرونا استان سمنان با حضور رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی و تشکل های دینی شاخص استان ضمن اشاره به برنامه های تبلیغات اسلامی در راستای رویارویی عالمانه با کرونا ، ابراز کرد: این نهاد در بدو شیوع این بیماری در کشور دو پویش بزرگ سراسری را راه اندازی کرد که نخستین آن ها # به_توان_ما بود که حضور داوطلبانه روحانیان، هیئت های مذهبی و … برای تأمین اقلام بهداشتی، کمک به ضدعفونی معابر و تهیه ماسک برای نیازمندان و درمانگاه ها و… را شامل می شود.
وی افزود: دومین پویش اما # معنویت_و_انفاق نام دارد که سازمان تبلیغات اسلامی با راه اندازی آن درصدد است تا بار دیگر با ترویج معنویات در جامعه و استمداد از خداوند متعال و با کمک گیری از ظرفیت های سازمان تبلیغات اسلامی شامل هیئت های اندیشه ورز (از طریق فضای مجازی)، تولید محتوای فاخر فرهنگی، همکاری با نهادهای فرهنگی دیگر و … به مبارزه با کرونا برخیزد.
استقبال هیئت های مذهبی
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان همچنین از استقبال خوب هیئت های مذهبی استان از برنامه های پویش مقابله با کرونا خبر داد و ابراز کرد: مداحان، هیئت ها، روحانیان، مؤسسات قرآنی و … به محض دریافت فراخوان پویش ها در سراسر استان به همکاری با دانشگاه های علوم پزشکی و… پرداختند و شاهد رقم خوردن صحنه های عظیمی از همراهی مردم بودیم که جای قدردانی دارد.
شکری بابیان اینکه برای هوشیاری و آگاه سازی مردم همچنین از ظرفیت های روحانیان، تولید محتوای فاخر فرهنگی از سوی این افراد، فضای مجازی، تبلیغ، ترویج مسائل بهداشتی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار