عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در بودجه ۹۹ حتما اصلاح ساختاری بودجه را در دستور کار داریم و تغییر در منابع بودجه بیشتر به سمت ظرفیت هایی خواهیم رفت که کوتاه مدت است و بعد طولانی مدت می شود.

به گزارش صبحانه ، محمدرضا پورابراهیمی امروز در شورای توسعه و برنامه ریزی استان با بیان اینکه در ارتباط با موضوع جذب، کرمان جزء سه استان برتر بوده که تهاتر انجام داده است، اظهار داشت: امسال یک مشکلات جدی در این زمینه وجود داشته و یک کارگروهی در اتاق بازرگانی تشکیل دادیم که این مشکلات برطرف شود.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دو موضوع در این زمینه مطرح است، عنوان کرد: یکی اصلاح تهاتر و دیگری موضوعات مربوط به محدودیت بانک ها است که این پیشنهاد اصلاحات به رئیس جمهور داده و بخشی از این موارد قبول شده که باید اصلاح کنند.
وی با تأکید بر اینکه در کمیته ای متشکل از دستگاه های اجرایی همه این مشکلات پیمانکاران و تهاتر بررسی و جمع بندی شود، افزود: اگر اتاق بازرگانی در رابطه با افرادی که مایل به تهاتر هستند گزارشی تهیه و اعلام کند، با این آیین نامه فعلی ظرفیت جدید برای تهاتر بررسی شود و استان عقب نماند و این یکی از الزامات ما است.
پورابراهیمی با بیان اینکه کرمان سال گذشته در زمینه تهاتر رکورد زده و در کشور رتبه کسب کرده است، افزود: دستگاه های اجرایی موظفند گزارش تمایل یا عدم تمایل پیمانکاران برای تهاتر را تا ۱۰ روز آینده به سازمان مدیریت برنامه ریزی استان دهند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با تأکید بر اینکه مشکل اصلی عدم واگذاری طرح ها، عدم اطلاع رسانی است، ادامه داد: از ۱۰۷ پروژه قابل واگذاری استان فقط دو پروژه واگذار شده، مشکل این است در صورت فراخوان ها چیزی به صورت عام نداریم.
وی اظهار کرد: بخشی از این مشکل واگذاری عدم اطلاع است و اطلاع ها در روزنامه هایی است که معلوم نیست به کجا می روند، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار