سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند گفت: از تمام افرادی که در این شهرستان اسکان یافته تقاضا داریم هر چه زودتر نسبت به ترک شهرستان اقدام کنند، زیرا با توجه به اعمال محدودیت های مدنظر دچار مشکل خواهند شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از دماوند ، مهدی حیدری در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اتخاذ تدابیر ویژه در جهت کاهش شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: با توجه به شرایط پیش رو و حجم بالای ورود مسافران به شهرستان دماوند و عدم رعایت مسائل بهداشتی، تدابیری در جهت کاهش آسیب های وارده به شهرستان اندیشیده شد.
وی افزود: در بررسی های صورت گرفته با توجه به تصمیمات اتخاذ شده توسط مسئولان ارشد شهرستان در تمام ورودی های این شهرستان محدودیت هایی اعمال می شود؛ از تمام افرادی که در این شهرستان اسکان یافته تقاضا داریم هرچه زودتر نسبت به ترک شهرستان اقدام کنند، زیرا با توجه به اعمال محدودیت های مدنظر دچار مشکل خواهند شد.
گزارش میدانی| ترددهای پرخطر در شهر جدید امیرکبیر / ورود بدون محدودیت غیربومی ها به شهر
روحانی: محدودیت های اعمال شده تا 20 فروردین اعمال می شود/نامه به رهبر انقلاب درباره برداشت از صندوق توسعه ملی برای مقابله با کرونا
جزئیات طرح فاصله گذاری اجتماعی اعلام شد/محدودیت شهرها بیشتر می شود/ مسافران زودتر بازگردند
سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند بیان کرد: ورودی استان سمنان به این شهرستان، ورودی محور هراز از منطقه مشاء به شهر دماوند و تمام ورودی هایی که از منطقه گیلاوند به بلوار آیت الله خامنه ای و شهر دماوند منتهی می شود از جمله نقاط مدنظر به منظور اعمال محدودیت خواهد بود.
حیدری در پایان خاطرنشان کرد: در همین راستا محدودیت های بیشتری در حوزه اصناف در معابر اصلی شهرستان مطرح و تدابیر لازم اتخاذ می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار