مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز بارش برف و باران و مه گرفتگی در استان هایی نظیر کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، همدان، تهران، قم، فارس، خوزستان، یزد، البرزف زنجان و استان مرکزی شروع می شود.

آفتاب نیوز :
صادق ضیائیان در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: سامانه بارشی امروز در غرب کشور فعال است و به تدریج به مناطق مرکزی کشور هم کشیده می شود.
وی اضافه کرد: امروز و فردا خلیج فارس مواج است و فردا نیز تنگه هرمز، دریای عمان و خلیج فارس مواج و طوفانی خواهد بود.
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی بیان کرد: از بعدازظهر امروز بارش برف و باران و مه گرفتگی در استان های کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، همدان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، زنجان، البرز، قزوین، تهران، قم، فارس، خوزستان، یزد، کرمان و استان مرکزی شروع می شود.
وی گفت: فردا نیز در استان های زیادی نظیر کردستان، کرمانشاه، تهران، البرز، کرمان، خوزستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، هرمزگان و فارس بارش برف و باران و مه آلودگی پیش بینی می شود.
ضیائیان گفت: در مناطقی که ذکر شد لغزندگی جاده ها، کاهش دید، تلاطم در دریا و آب گرفتگی معابر عمومی پیش بینی و توصیه می شود خودروها به تجهیزات زمستانی مجهز باشند و مردم در صورت امکان از ترددهای غیرضروری در جاده ها خودداری کنند.
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: فردا همچنین سامانه مذکور در نیمه شرقی کشور فعال است و روز جمعه در جنوب شرق موجب بارش می شود.
وی گفت: از اوایل وقت روز جمعه سامانه بارشی دیگری از غرب وارد کشور می شود و ابتدا شمال غرب و غرب کشور را در برمی گیرد و روز شنبه در جنوب غرب کشور و زاگرس مرکزی سبب ایجاد بارش می شود.
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: شدت فعالیت سامانه بارشی مذکور روز جمعه در استان های ایلام و کرمانشاه و روز شنبه در شمال خوزستان، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار