رسانه ملی سریال های متعددی را در دست تولید دارد که ۲۰۰ بازیگر در آنها مشغولند؛ در این بین تعداد کارگردانان و بازیگران محبوب کم نیست.

به گزارش جهان نیوز ، سریال های تلویزیون برای شبکه های اول تا پنج سیما تولید می شوند؛ بیش از 200 بازیگر شناخته شده عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون در بیش از 20 مجموعه تلویزیونی جلوی دوربین کارگردان های رسانه ملی اند تا آنتن صداوسیما با رنگ و بوی تازه مخاطبان را به تماشای سریال ها ترغیب کند.
کارگردانان صاحب نامی در کنار مجموعه های جدید تلویزیون اند. از سیروس مقدم و سعید آقاخانی تا ابوالقاسم طالبی و سیدجواد رضویان و بسیاری دیگر، به پیش بردن این مجموعه ها مشغولند.
شبکه یک که این روزها "زیر همکف" را به آنتن می رساند و احتمالاً بعد از آن به سراغ فصل دوم سریال "محکومین" خواهد رفت؛ سریال های دیگری را هم در صف دارد که می توان به مشروح آنها پرداخت:
سریال "87 متر" که کیانوش عیاری کارگردانی می کند و بازیگرانی همچون علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، ملیکا شریفی و مرحوم حسین محب اهری جلوی دوربین رفته اند و روزهای آخر فیلمبرداری خودش را می گذراند.
مجموعه دیگر به محمدعلی باشه آهنگر برمی گردد که بعد از مدت ها برای تلویزیون سریال می سازد؛ کارگردانی که 6 اثر سینمایی در کارنامه اش است. باشه آهنگر "تا صبح" را سال 1385 و "نیمه گمشده" را در سال 1387 به عنوان سریال تلویزیونی ساخته است. او این روزها سریال "پس از آزادی" را برای شبکه یک می سازد و هفته های آخر فیلمبرداری اش را می گذراند. خسرو شهراز، رضا داوودنژاد، اندیشه فولادوند، اصغر همت، قاسم زارع، مرتضی اسماعیل کاشی، سام کبودوند، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر، رامین سیار دشتی و ... در این سریال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار