مدیر موسسه مصاف با بیان اینکه کشور ما از نظر نظامی قوی است اما از نظر اقتصادی ضعیف هستیم، گفت: حدود ۸۰ درصد از مشکلات اقتصادی کشور از درون کشور قابل حل است.

خبرگزاری مهر: مدیر موسسه مصاف با بیان اینکه کشور ما از نظر نظامی قوی است اما از نظر اقتصادی ضعیف هستیم، گفت: حدود ۸۰ درصد از مشکلات اقتصادی کشور از درون کشور قابل حل است.
جشن آغاز امامت امام زمان (عج) و بیعت با ایشان، ۵ آبان ماه در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار شد.
این مراسم که با سخنرانی علی اکبر رائفی پور، مدیر مؤسسه فرهنگی مصاف و مداحی مداحان احمد واعظی، محمد طاهری و حسین طاهری و همچنین شعرخوانی صابر خراسانی برگزار و با استقبال مردم و خصوصاً جوانان مواجه شد.
رائفی پور در این مراسم گفت: مراسم جشن بیعت برای پنجمین سال است که برگزار می شود، امسال نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا و شرایط موجود تنها در شهر مشهد برگزار می شود.
وی همچنین افزود: برای برگزاری این مراسم با بزرگان حوزه علمیه و علما صحبت شده است تا در چارچوب دینی و شرعی باشد. لذا سعی شده است تا این جشن همراه با معرفت افزایی بوده و شور و شعور کنار هم باشد.
مدیر مؤسسه مصاف همچنین گفت: باید دانست که برای احیا مراسم مهدوی ممکن است فحش و ناسزا بشنویم، باید برای دینداری هزینه داد، لذا باید توجه کرد که تمام ناسزاها و توهین ها به اندازه ذره ای از توهین هایی که به اهل بیت شده است نخواهد بود.
وی همچنین تصریح کرد: برخی بزرگان نیز روز آغاز امامت امام زمان (عج) را غدیر ثانی دانسته و آن را مانند همان روز غدیر می دانند.
رائفی پور همچنین گفت: ممکن است در سطح جهان مردم و کشورهایی باشند که دارای پیشرفت و تکنولوژی بسیار خوبی هستند اما چون دین الهی و خدا را قبول ندارند، محکوم به شکست هستند، شکست و نابودی آنها تدریجی و به ندرت نیست، بلکه ناگهانی و به یکباره است و از درون نابود خواهند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار