نایب رئیس اتاق اصناف کرمانشاه:

حال اقتصاد کرمانشاه خوب نیست

واحد مرکزی خبر شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲
نایب رئیس اتاق اصناف کرمانشاه در نشست فعالان اقتصادی استان گفت: حال اقتصاد استان خوب نیست چرا که سرمایه گذاری های جدید آنطور که باید در کرمانشاه انجام نشده، بلکه وضعیت به جایی رسیده که سرمایه گذاران قدیمی نیز در امنیت نیستند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه مجتبی صفایی نایب رئیس اتاق اصناف کرمانشاه در نشست فعالان اقتصادی استان با رئیس کل دادگستری با بیان اینکه گاهی با نظر یک کارشناس در بدنه دستگاه اجرایی کار یک سرمایه گذار گره می خورد گفت: گاهی کار یک کارشناس یا رقمی که یک ممیز مالیاتی برای فعال اقتصادی تعیین می کند می تواند آثار روحی و روانی شدیدی به همراه داشته باشد.
نایب رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه در بسیاری از موارد در هیات های حل اختلاف مالیاتی رقمی که ممیز مالیاتی اعلام کرده بسیار تغییر می کند، تاکید کرد: نمی توان چنین عملکردی از سوی ممیزین را سهوی دانست و متاسفانه برخوردی هم با ممیز های متخلف انجام نمی شود و این روند متاسفانه باب شده است و روز به روز هم بدتر شده است.
وی با بیان اینکه مجموعه این عوامل سرمایه گذاری را در کرمانشاه کاهش می دهد، نتیجه این امر را مشکلات اقتصادی، بیکاری و آسیب های اجتماعی دانست و گفت: در صدد راه اندازی مرکز داوری اتاق اصناف کرمانشاه هستیم چراکه با راه اندازی این مرکز می توان ۹۰ درصد پرونده های صنفی را در همین مرکز بررسی کرد، اما در حوزه اجرایی با مشکلاتی مواجهیم که خواستار همکاری بیشتر در این زمینه هستیم.
در ادامه جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه نیز از عدم اجرای مصوبات ستاد تسهیل توسط برخی دستگاه ها انتقاد کرد و خواستار ورود قوه قضاییه به این موضوع شد.
وی عنوان کرد: عمده این تصمیمات در بدنه کارشناسی دستگاه ها می ماند.
اسکندر محمدی نماینده اتاق تعاون کرمانشاه نیز ار وجود ۴۳۰۰ تعاونی در کرمانشاه خبر داد که ۲۴۰۰ مورد آن ها در ۱۴ رسته تولیدی، توزیعی، مسکن، مصرف، صنایع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار