ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: طبق مصوبه چهلمین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای استان، هیچ انشعاب آب، برق و گازی در این دو هفته قطع نمی شود.

مشیرالحق عابدی، امروز پنج شنبه ۶ آذر اظهار کرد: بر اساس تأکید و دستور استاندار، طی این دو هفته اجرای طرح هوشمند اعمال محدودیت ها به منظور کنترل بیماری کرونا که از ابتدای آذرماه شروع شده، دستگاه های خدمات رسان به هیچ عنوان حق ندارند، نسبت به قطع انشعابات آب، برق و گاز مشترکین خود اقدام کنند.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، وی یادآور شد: حوزه اقتصادی استانداری این مصوبه را به دستگاه های مربوطه ابلاغ کرده و حوزه های متولی نیز این موضوع را تمکین کرده اند.
وی با بیان اینکه این قاعده تا پایان مهلت اجرای محدودیت ها ادامه دارد، یادآور شد: این مصوبه رافع پرداخت الکترونیکی قبوض نیست و صرفاً در راستای عدم حضور مشترکان در بانک ها به جهت رعایت شیوه نامه های بهداشتی است.
عابدی گفت: در بند 14 مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونای کشور نیز به این نکته اشاره شده که از اول آذرماه تا اول بهمن ماه به مدت دو ماه، پرداخت قبوض گاز نیز امهال می شود.
وی ادامه داد: شرکت گاز استان در راستای اجرای این مصوبه، اطلاع رسانی لازم را انجام داده اند و از هم استانی ها درخواست می شود چنانچه می توانند از طریق سامانه های پرداختی، قبوض خود را بپردازند، در این زمینه همراهی کنند تا خللی در ارائه خدمات پیش نیاید.
عابدی، این تصمیمات را نشان و نتیجه عزم دولت در حمایت از اقشار و گروه های مختلف عنوان کرد.
وی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات دولت در این زمینه، پرداخت تسهیلات ویژه به اقشار آسیب دیده از کرونا بود که بر اساس اطلاع رسانی هایی که صورت گرفت افراد متقاضی توانستند در این طرح از تسهیلات 6، 12 و 16 میلیون تومانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار