اعلام برگزیدگان نوزدهمین جشن «حافظ»

تابناک جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۷

در نوزدهمین جشن سینمایی، تلویزیونی «حافظ»، امین حیایی، حسام منظور، پانته آ پناهی ها و نازنین بیاتی هم به عنوان بهترین بازیگران تلویزیونی، معرفی و تقدیر شدند. در بخش سینمایی هم نوید محمدزاده و پیمان معادی جایزه گرفتند.
به گزارش تابناک به نقل از فارس، نوزدهمین جشن سینمایی، تلویزیونی حافظ با یک ساعت و نیم تأخیر از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه امشب (پنجشنبه ۲۰ تیرماه) در مرکز همایش های برج میلاد آغاز شد.
آغازگر این مراسم، ایمان معلم پسر کوچک زنده یاد علی معلم بود که به حاضران خوشامد گفت. سپس رضا یزدانی روی صحنه آمد و قطعه ای موسیقی با شعری از حافظ اجرا کرد.
در ادامه، امید معلم پسر بزرگ علی معلم و دبیر جشن حافظ روی صحنه آمد و بر استقلال این جشن تأکید کرد. سپس کلیپ معرفی اعضای هیأت داوران شامل جواد طوسی، محمدرضا لطفی، سید آریا قریشی، آذر معماریان، امید معلم، امیرهوشنگ هاشمی، کسری ولایی، امیر پوریا، امیررضا نوری پرتو، علیرضا مجمع و خسرو دهقان پخش شد.
سپس تندیس یک عمر فعالیت هنری به «گلاب آدینه» اهدا شد. او پس از دریافت تندیس خود از دست آذر معماریان (همسر علی معلم)، ضمن گرامیداشت یاد علی معلم گفت: «من بدون تعارف و شکسته نفسی، خودم را هنرآموز می دانم. باید حق شناس همدیگر باشیم. اینجا بهترین جا برای سپاسگزاری از کسانی است که باعث تا من به این جا برسم. از اساتیدم مخصوصا مهدی هاشمی تشکر می کنم که اولین کسی بود که از او آموختم.» اخیراً جدایی غیررسمی هاشمی از آدینه و ازدواجش با مهنوش صادقی خبرساز شده بود.
تندیس افتخاری نوزدهمین جشن حافظ هم به رامین جوادی آهنگساز سریال «بازی تاج و تخت» اهدا شد. جوادی که در خارج از کشور زندگی می کند، با ارسال پیام ...

سرخط اخبار