رحیمی از برگزاری مسابقه کتابخوانی «آشتی با امام عصر» به مناسبت نیمه شعبان خبر داد.

«علی رحیمی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در قزوین گفت: در ماه مبارک شعبان و در آستانه ولادت امام زمان (عج) قرار داریم، از همین رو کانون فرهنگی هنری جوادالائمه، مسابقه کتابخوانی «آشتی با امام عصر» را برگزار می کند.
مدیر کانون فرهنگی هنری جوادالائمه قزوین ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته فایل کتاب به صورت مجازی در اختیار علاقمندان به شرکت در این مسابقه کتابخوانی قرار می گیرد و آزمون آن هم به صورت مجازی برگزار می شود.
وی عنوان کرد: شرکت در این مسابقه رایگان است و علاقمندان به ثبت نام در این برنامه و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس @ketabkhani_admin مراجعه کنند.
رحیمی اعلام کرد: آزمون این مسابقه پنجشنبه ۲۱ فروردین ماه مصادف با میلاد با سعادت امام زمان (عج) برگزار می شود که علاوه بر اهدای جوایز نقدی به برندگان، هدیه ای هم به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا می شود.
وی خاطر نشان کرد: اقدام دیگر ما راه اندازی پویش هر خانه یک جشن است که با توجه به ضرورت در خانه ماندن برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در این پویش مردم را به خانه ماندن دعوت کرده و اینکه نیمه شعبان امسال در خانه میزبان امام زمان (عج) باشیم.
پایان پیام/ 293

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار