چه زمانی درمان کرونا در خانه امکان پذیر نیست؟

لوگوی خبر خودرو خبر خودرو . یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ساعت ۲۰:۵۶

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از اسپوتنیک، شمار افراد آلوده به ویروس COVID-۱۹ هر روز بیشتر و بیشتر می شود، برای برخی این بیماری بدون نشانه است، برای برخی دو هفته درمان در خانه بسنده می کند، از سوی دیگر شماری دیگر در بیمارستان زیر نظر پزشک قرار می گیرند.
آنا ولاسووا، متخصص ریه از روسیه گفت که چه صورت بستری شدن در بیمارستان اجتناب ناپذیر است.
او با بیان اینکه خطر اصلی ویروس کرونا، ذات الریه است، گت: با یک دوره بدون علامت این بیماری هم ارزش بررسی ریه ها را دارد. این ویروس در جوانان بدون بیماری های مزمن، با سلامتی طبیعی، ریه ها می توانند ۲۰ درصدتحت تأثیر قرار گیرند.
این متخصص ریه گفت: آسیب یک جانبه ریه را می توان در خانه تحت نظارت متخصصان درمان کرد اما آسیب دو طرفه می تواند منجر به ایجاد سندرم زجر تنفسی حاد شود.
او توضیح داد: این سندرم به معنای واقعی کلمه در عرض چند دقیقه ایجاد می شود و فرد مبتلا به دستگاه تنفس مصنوعی و احیا احتیاج دارد. به ویژه روز های ششم تا هشتم از نظر طوفان سیتوکین خطرناک ترین است، دوره ای که بیشتر بیماران به دلیل دسترسی نابهنگام به پزشکان می میرند.
%MCEPASTEBIN%
چه زمانی درمان کرونا در خانه امکان پذیر نیست؟
یک متخصص ریه در خصوص این که کدام بیماران مبتلا به کرونا باید حتما در بیمارستان بستری شوند، نکاتی را بیان کرد.
به گزارش حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از اسپوتنیک، شمار افراد آلوده به ویروس COVID-۱۹ هر روز بیشتر و بیشتر می شود، برای برخی این بیماری بدون نشانه است، برای برخی دو هفته درمان در خانه بسنده می کند، از سوی دیگر شماری دیگر در بیمارستان زیر نظر پزشک قرار می گیرند.
آنا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار