نخستین سمینار آموزشی بانوان تولیدکننده استان قم به همت موسسه فروغ اندیشه و با همکاری فرمانداری و شورای شهر قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، حجت الاسلام مرتضی باقری مدیر موسسه فروغ اندیشه غدیر در این سمینار گفت: از شما کارآفرینان قدردانی می کنم که این گونه تلاش کرده و می کوشید تا چرخ تولید بچرخد.
مدیر موسسه فروغ اندیشه غدیر تأکید کرد: برگزاری این سمینار بسیار مهم است چراکه موجب می شود محصولات تولیدی کارآفرینان معرفی شده و برنامه خواهیم داشت تا در نخستین فرصت نمایشگاه این محصولات را نیز برپا کنیم.
وی گفت: حتی به گونه ای برنامه ریزی کرده ایم که اگر کسی برای تولید، نیاز به حمایت داشته باشد، از او حمایت نیز انجام شود و با برخی از کارخانه ها صحبت تا مواد اولیه ارزان در اختیار کارآفرینان قرارگرفته و از سوی دیگر در صورت نیاز به تسهیلات بانک ها همراهی داشته باشند.
باقری تأکید کرد: بانوان قدرت کشف شده ای هستند که حتی برخی از آن ها خودشان را باور نکرده اند و البته بسیاری از بانوان منشأ خیرات و اثرات بسیاری هستند، اما بر این باوریم که اگر قرار باشد که منویات مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید به منصه ظهور برسد، نباید از این قشر عظیم بانوان غافل شویم.
مدیر موسسه فروغ اندیشه غدیر گفت: این قشر در زمان جنگ توانمندی خود را به رخ همگان گذاشتند و نباید فراموش کنیم و باور داریم که اگر مخلصانه آمده و دنبال گزارش دهی و رزومه پر کردن نباشیم، می توانیم قدم های اساسی برداریم.
وی گفت: در حال رایزنی برای برگزاری بازارچه ای برای معرفی محصولات بانوان هستیم که مقدمات کار فراهم شده و با مسئولان مربوطه شهری نیز مذاکرات انجام شده است.
برپایی بازارچه معرفی محصولات بانوان تولیدکننده در قم
سید مجتبی سبحانی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم نیز در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار