معاون وزیر جهادکشاورزی با توجه به مشکلات چند هفته اخیر در خصوص تأمین و توزیع مرغ در کشوربه طور سرزده از ۴ واحد پرورش مرغ گوشتی شهرستان ورامین بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، مرتضی رضایی معاون وزیر جهادکشاورزی در امور تولیدات دامی عصر چهارشنبه از ۴ واحد پرورش مرغ گوشتی و تخم گذار شهرستان ورامین به طور سرزده به منظور نظارت بر عملکرد کمیته رصد و پایش نهاده های دامی و طیور و راستی آزمایی در زمینه فعال و غیرفعال بودن واحدها بازدید کرد.
بازدید سرزده معاون امور تولیدات دامی برای رفع مشکلات این واحدها به ویژه تأمین نهاده های این واحدها از قبیل سویا و ذرت که از طریق سامانه جهادکشاورزی دریافت می کنند انجام شد.
در این بازدید به خاطر مشکلات چند هفته در خصوص تأمین و توزیع مرغ در کشور هماهنگی های لازم در خصوص توزیع مرغ های گوشتی و تخم مرغ گذار با قیمت مصوب توسط وزارت صمت بوده است.
وی در این دیدار تأکید بر نظارت بر شرکت های توزیع کننده نهاده های دامی دستوراتی صادراتی صادر کرد تا شرکت تعاونی ها که نهاده های دامداری ها و مرغداری ها دریافت می کنند به دست صاحب اصلی برسانند.
در این بازدیدها معاون وزیر جهادکشاورزی از ۴ واحدی که بازدید کرد در هر دوره بیش از ۶۰ هزار قطعه مرغ گوشتی پرورش و به بازار مصرف ارائه می کند.
شهرستان ورامین از شهرستان هایی است که در خصوص تولیدات پرکتین و مرغ گوشتی بیش از ۳۰ درصد نیاز استان تهران را تأمین می کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار