بازگشت زیدان به لیگ قهرمانان/ مادرید میزبان رونالدو

ایسنا چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۵
هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری ۸ دیدار چهارشنبه شب به پایان می رسد.

به گزارش ایسنا، هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری هشت دیدار، امروز (چهارشنبه) شب به پایان می رسد که در حساس ترین بازی این مرحله دو تیم مدعی پاری سن ژرمن و رئال مادرید برابر هم قرار می گیرند. تیم پاریسی در این دیدار کیلیان ام باپه و نیمار را در اختیار نخواهد داشت. نیمار به خاطر اظهاراتش بعد از دیدار پاری سن ژرمن و منچستریونایتد در شبکه های مجازی محروم شده است و در این دیدار نخواهد بود. ام باپه نیز مصدوم است و در این دیدار حضور نخواهد داشت. کاوانی نیز ممکن است در این دیدار حضور نداشته باشد و این بهترین فرصت است تا ایکاردی بتواند خودش را در این دیدار نشان دهد.
دو تیم اخیرا دو دروازه بان بین هم معاوضه کردند و ناواس راهی پاریس شد و آرئولا نیز به رئال مادرید پیوست. تفاوت رئال ماردید با تیم کابوس وار فصل قبل، زین الدین زیدان است که به این تیم برگشته است. زیرو با سه قهرمانی در لیگ قهرمانان خیلی زود نامش را به عنوان یکی از پرافتخارترین مربی های تاریخ این رقابت ها ثبت کرده است.
در دیگر دیدار امروز، بایرن مونیخ که این فصل در بوندسلیگا اقتدار قبل را نداشته است در خانه به دیدار تیم نه چندان قدرتمند ستاره سرخ خواهد رفت و هواداران بایرن می توانند انتظار یک برد خوب را از تیمشان در این دیدار داشته باشند. از همین گروه تاتنهام به یونان سفر خواهد کرد و با المپیاکوس دیدار می کند.
شاگردان پپ گواردیولا نیز بعد از شکست عجیب از نوریچ و عقب افتادن از کورس قهرمانی لیگ برتر انگلیس، باید در اوکراین به دیدار شاختاردونتسک بروند. سال گذشته نیز سیتی برابر شاختار قرار گرفت و توانست جشنواره ای از گل برابر این تیم به راه بیندازد و باید دید باز هم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار