جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری 150 معتاد متجاهر در عملیات موفقیت آمیز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر پاکسازی مناطق آلوده به حضور معتادان کارتن خواب و متجاهر را خواسته به حق مردم از پلیس عنوان و تصریح کرد: تعداد 150 معتاد متجاهر که اقدام به پرسه زنی کرده و مرتکب جرایم مختلف می شدند در شهر اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.
وی گفت: همچنین یک باند 3 نفره قاچاق مواد مخدر شناسایی و 240 کیلو تریاک در عملیات ضربتی پلیس شاهین شهر و میمه از این متهمین کشف شد.
وی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات هوشمندانه خود طی یک عملیات ویژه و ضربتی بازرسی اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر که قصد انتقال محموله ای از مواد افیونی به وسیله 2 دستگاه خودروی برلیانس و پژو 206 داشتند را شناسایی و متوقف کردند.
این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از خودروهای توقیفی، 240 کیلوگرم تریاک کشف و اعضای 3 نفره این باند قاچاق نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
 جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان در ادامه با اشاره به انهدام 45 باند قاچاق مواد افیونی و کشف 26 تُن انواع مواد مخدر در 4 ماهه ابتدایی سال جاری، گفت: این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل 41 درصد رشد داشته است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار