سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: مربی تیم ملی باید پای کار باشد و اگر این همه برایش هزینه می کنیم، از او جواب بگیریم.

پرویز مظلومی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص سقوط فوتبال ایران در رنکینگ جهانی فوتبال و همچنین 2 شکست تیم ملی مقابل بحرین و عراق صحبت های زیر را انجام داد:
* رنکینگ را قبول ندارم!
وی در بخش ابتدایی صحبت هایش اظهار داشت: حقیقتاً چیزی با نام رنکینگ را که هر چند وقت یکبار منتشر می شود قبول ندارم، نمی دانم این رده بندی بر چه اساسی است، ولی ما در این چند وقت بازی تدارکاتی خوبی نداشتیم که بخواهند از روی نتایج آن جایگاه تعیین کند. در این مدت فقط یک بازی با کره انجام دادیم و در فیفادی ها چندان پررنگ ظاهر نشدیم.
*همان زمان که اول آسیا بودیم هم رده بندی را قبول نداشتم
وی افزود: در جام ملت ها که خوب نتیجه نگرفتیم و در جام جهانی هم به دور دوم صعود نکردیم، بنابراین همان زمان هم که می گفتند تیم ملی اول آسیا است، متعجب می شدم و این رنکینگ را هم قبول نداشتم، البته الان با توجه به دو باخت پیاپی تیم ملی شاید چنین رده بندی درست باشد، ولی پیش از این، این رنکینگ زیاد منطقی نداشت. 
*قطر که قهرمان آسیا شد باید تیم اول آسیا باشد
سرمربی سابق تیم ملی (ب) خاطرنشان کرد: وقتی در صدر رنکینگ آسیا بودیم، تیم ملی ما نه قهرمانی داشت و نه نتیجه خوبی گرفته بود. زمانی که قطر قهرمان آسیا شد، در واقع این تیم باید بر بام آسیا می ایستاد، ولی باز هم در رنکینگی که اعلام می کردند چنین مسائلی لحاظ نمی شد، به خاطر این است که می گویم رنکینگ را قبول ندارم. 
* امکانات زمان ما با امکانات امروز قابل قیاس نیست
مظلومی با اشاره به دلایل شکست تیم ملی مقابل بحرین و قطر گفت: امکاناتی که امروز در اختیار تیم ملی است، با امکانات زمان ما اصلاً ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار