این روز ها بعضی از بازیگران اقدام به اظهارنظر های عجیبی می کنند که شیلا خداداد هم ظاهرا از این قاعده مستثنی نبود.

روز سه شنبه شیلا خداداد، پست عجیبی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و ادعای عجیبی مبنی بر توهین صداوسیما به هنرمندان را مطرح و از این موضوع انتقاد کرد. او در پایان پست اعتراضی خود نوشت که به دلیل این بی احترامی ها، دیگر در هیچ سریال تلویزیونی ایفای نقش نخواهد کرد. زوایای مختلف این اعتراض عجیب را بررسی می کنیم.
از تلویزیون شنیدید؟
موضوع عجیبی که در پست اینستاگرامی شیلا خداداد دیده می شود، این است که او در ابتدای پست خود نوشته این روز ها در تلویزیون از واژه هایی مانند «هنربند»، «خائن»، «یه لیبریتی» و «نیم لیبریتی» درباره بازیگران استفاده می شود! این مسئله باعث ناراحتی او و بهانه تصمیم وی برای کناره گیری از تلویزیون شده است. خداداد همچنین نوشته است که، چون هنرمندان با تلویزیون همسو نیستند، مورد این بی احترامی ها قرار می گیرند. اگرچه به طور کلی تلویزیون بیشتر رویکرد انتقادی درباره سلبریتی ها دارد، اما در هیچ کدام از برنامه های تلویزیون، واژه هایی شبیه «هنربند» یا «نیم لیبریتی» درباره بازیگران استفاده نشده است. معمولاً تندترین انتقادات به سلبریتی ها، در اخبار ۲۰:۳۰ دیده می شود که حتی در همان بخش خبری هم کسی اجازه ندارد درباره هنرمندان واژه های توهین آمیز به کار ببرد. اگر اهل گشت وگذار در فضای مجازی باشید، می دانید که مثلاً کلمه «هنربند» توسط مردم، در شبکه های اجتماعی به کار برده می شود، نه در تلویزیون!
شیلا خداداد در بخش دیگری از پست خود نوشته است که با وجود این توهین ها، پس چرا تلویزیون از همین هنرمندان برای جذب مخاطب استفاده می کند؟! اکنون سؤال مهم این جاست که مگر خود او و حتی همسرش، برای به شهرت رسیدن، کم از تلویزیون استفاده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار