کلانتری : جزئیات برگزاری اجلاس رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۹
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی جزئیاتی از اجلاس روسای واحدهای این دانشگاه که صبح فردا با حضور مسئولان کشوری برگزار می شود، بیان کرد.

- اخبار سیاسی -
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم ، حجت الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری اجلاس رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در گرامیداشت سی وهفتمین سالگرد تأسیس این دانشگاه، گفت: این اجلاس با عنوان «دانشگاه آزاد اسلامی؛ گام دوم انقلاب اسلامی» روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (22 و 23 خردادماه) برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری افتتاحیه این اجلاس از ساعت 8/30 صبح فردا (چهارشنبه) در واحد علوم و تحقیقات، افزود: علاوه بر حضور و سخنرانی دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی در این اجلاس، دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حجت الاسلام عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، رؤسای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی و... نیز حضور خواهند داشت.
طهرانچی: چشم انداز 1404 دانشگاه آزاد اسلامی، افق واقعی است
دستورالعمل ارزیابی نمره آزمون زبان دانشجویان دانشگاه آزاد ابلاغ شد
وی ادامه داد: این اجلاس یکی از رویدادهای بزرگ و مهم دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری است که با حضور رؤسای واحدهای دانشگاهی، معاونان و مدیران کل سازمان مرکزی، مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و رؤسای دبیرخانه های هیأت های امنای استانی در کتابخانه دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام کلانتری با بیان اینکه رویکرد اصلی این اجلاس، عملیاتی کردن سیاست ها و ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی است، خاطرنشان کرد: با توجه به تغییرات به وجود آمده در ساختار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، ...

سرخط اخبار